AdAsKoOo0
AdAsKoOo0
  24 stycznia 2013 (pierwszy post)

Podczas pobytu na czacie czesto wyskakuje mi napis Utracono połączenie z serwerem. Spróbuj zalogować się ponownie.

praksyda
praksyda
  24 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Spróbuj zalogować się ponownie.

moze system Cie wywala?,jak ktos długo nie pisze tylko wisi ,to tak czasem jest.
Albo cos naprawiają..nie wiem...w sumie spóbuj na innej przegladarce,czy też Cie wywala co chwile.
Czeriii
Czeriii
  24 stycznia 2013
praksyda
praksyda: moze system Cie wywala?,jak ktos długo nie pisze tylko wisi ,to tak czasem jest.

na Zilli tak jest, czasem nawet jak się pisze. jak jest gorszy dzien i jest multum ludzi na czacie wtedy wyrzuca co jakis czas, ale jak jest do 1000 osob, jest okej.
AdAsKoOo0
AdAsKoOo0
  24 stycznia 2013

no własnie gdy z kims pisze to mnie nie wywala jedyni jak przejde na inna strone i wroce na czat po 5 minutach i juz mnie wywala

praksyda
praksyda
  24 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak jest gorszy dzien i jest multum ludzi na czacie wtedy wyrzuca co jakis czas, ale jak jest do 1000 osob, jest okej.

mnie tez czasem wywala, w sumie to chyba nie wina przegladarek.
Konto usunięte
Konto usunięte: po 5 minutach i juz mnie wywala

kiedys po 9 minutach wywalało na starej wersji czatu,widocznie ft zmienili,albo
cos majstrują ...pozyjemy zobaczymy.
Nie jesteś pierwszy ,który to pisze...
AdAsKoOo0
AdAsKoOo0
  24 stycznia 2013

sprobuje jeszcze najwyzej na innych przegladarkach

KaEs
Posty: 220 (po ~65 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 30
KaEs
  24 stycznia 2013

Też to miewam często od wczoraj na mozilli ale tylko przy próbie zalogowania a nie wywalalo tak sie dzieje po "Ponawiam : pobieranie danych" czy łączenie z serwerem. Teraz jest okej;)

meetmehalway
meetmehalway
  24 stycznia 2013
http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1161873,Dlaczego_ciagle_wyrz
http://www.fotka.pl/forum/fotka.pl/1161609,problem_z_wejsciem_n
więcej tematów o podobnej tematyce nie zauważyłem lub po prostu nie chciałem , twój był kolejnym i mam nadzieje że już kolejny nie powstanie przez kogoś innego , że w wkrótce to coś już będzie naprawione jak nie w stu procentach to w 99%
Ewa22raga
Ewa22raga
  30 stycznia 2013

nie chce mi się załączyć czat

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.