Kr3jZoL
Posty: 1 (po ~646 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Kr3jZoL
  28 listopada 2012 (pierwszy post)

Czy może mi ktoś wyjaśnić jakim cudem używanie języka angielskiego jest łamaniem regulaminu ?

Dostałem bana na godzinę, bo moderator kazał mi przestać używać języka obcego na czacie, gdzie ludzie przede wszystkim rozmawiają w języku ojczystym.

Tylko pytanie komu przeszkadza używanie obcego języka ? Jeden 17 latek, z którym gadałem zapytał mnie kiedyś "where is you?", a uczy się angielskiego kilka lat.

Także oni tak właściwie mogą się uczyć ode mnie jak poprawnie korzystać z tego języka, gdyż jest to w większości zawodów niezbędna umiejętność.

Dlatego nie rozumiem, że otrzymałem takowego bana.

ostatecznycios
ostatecznycios
  28 listopada 2012

ja za spamowanie mam i nie

ty na godzinę a ja na 24 h

praksyda
praksyda
  28 listopada 2012

@Kr3jZoL:
Na forum nie są wyjasniane takie sprawy,wszelkie wątpliwosci

wyjaśniają MG,napisz do jednego z nich.

http://www.fotka.pl/forum/czat/418812,Lista_moderatorow

Aie
Aie
  28 listopada 2012
Kr3jZoL
Kr3jZoL: Kr3jZoL
Z tego co pamiętam to można używać angielskiego, a jeśli piszą już po niemiecku czy w innym to odsyłani są na zagranicę.

Także tego.. nie wiem :rotfl:
Maryla
Maryla
  28 listopada 2012

Ryj nie ten Marcin, to i ban bez sensu.
No, hehe :bye:.

Shaitan
Shaitan
  28 listopada 2012

A czy przypadkiem nie uzywales angielskich wulgaryzmow/nie obrazales kogos? Bo ogolnie jak ktos nie przesadza z angielskim to sie nie czepiamy, choc tez moim zdaniem obcojezyczne rozmowy powinno sie prowadzic na priv, bo main jest dla wszystkich lub ewentualnie wiekszosci, a w tym kraju nie kazdy zna inne jezyki. Tak czy siak jak napisano wczesniej, pisz do mg :)

Niereformowalny
Niereformowalny
  28 listopada 2012
Kr3jZoL
Kr3jZoL: używanie języka angielskiego jest łamaniem regulaminu ?

are you fucking kidding me?Xd
jamajka
jamajka
  28 listopada 2012
Shaitan
Shaitan: a w tym kraju nie kazdy zna inne jezyki

To niech sobie tłumaczy w translatorze.

Konto usunięte
Konto usunięte: are you fucking kidding me?Xd

Ban na forum do końca życia, po polsku pisz !

Bezsensem jest banowanie za używanie języka obcego. Rzekomo fotka jest portalem dostępnym nie tylko dla polaków, więc jeśli obcokrajowiec wejdzie na czat, żeby porozmawiać z kimś z polski, ma dostać bana? Albo niech wypindala na zagranice, zamknięty pokój dla wyrzutków niemówiących po polsku i najlepiej siedzi tam sam, póki nikt się nie zjawi, bo często zdarza się, że świeci tam pustkami.
Może przed wejściem róbmy testy iq, na znajomość języka polskiego, pochodzenie oraz stan finansowy, a co, nie wpuszczajmy obcokrajowców to i biedacy niech mają zakaz.
Żenada,
aufwiderzejn ! (ban za niemiecki akcent, który został użyty przez mnie na forum narodu polskiego!)
ahahahahahahahah
ahahahahahahahah
  29 listopada 2012
jamajka
jamajka: Może przed wejściem róbmy testy iq, na znajomość języka polskiego

ale to Majajka przydałoby się wprowadzić w zycie czatowe :DD
Misiox3
Misiox3
  29 listopada 2012

Też dostałem bana za nic !!! Co to za ....... Bierzecie na moderatorów!!!
Ban na godzine za mówienie po angielsku? Wybanujcie wszystkich najlepiej .

Niereformowalny
Niereformowalny
  29 listopada 2012
jamajka
jamajka: Ban na forum do końca życia, po polsku pisz !

stop talking me!:D
Wypistasz
Wypistasz
  29 listopada 2012
Kr3jZoL
Kr3jZoL: Dostałem bana na godzinę

POLSKA DLA POLAKÓW
Fantastyczna
Fantastyczna
  29 listopada 2012

Żenujące jest Chłopcze to co wypisujesz. Czy ten czat, ta cała Fotka jest dla Ciebie aż tak ważna? Ban na godzinę... Jeju, jeju... Nie no, warte podcięcia sobie żył. Myślę, że powinieneś troszkę się odizolować od tego i popatrzeć trzeźwym okiem. Ode mnie masz 100 pro pogardy za ten temat.
Nie pozdrawiam.

Wypistasz
Wypistasz
  29 listopada 2012

My bywalcy za mocno hejtujemy. Takie zachowanie przeciez jest naturalne i moim zdaniem powinno sie temat nie tyle co zamykac, ile likwidowac i pisac od razu pw do autora z uzasadnieniem (chocby w formie jakiejs tresci z automatu).
Portal sam sobie utrudnia wizje atrakcyjnosci. Ja pamietam jak sam na poczatku reagowalem na "dziwne bany".

Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  29 listopada 2012

Tak jak napisała Praksyda-zażalenia proszę kierować do mg, a nie na forum.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.