JojekGdp
JojekGdp
  9 listopada 2012 (pierwszy post)

Turka sto lat wiem że 10 10 :D to Twój dzień wiec chcę być pierwszy :D i zakładam temat dzień wcześniej :D a to coś dla Ciebie http://jaskolka.net/pliki/2010/02/tort_06n.jpg a teraz chyba pora na życzenia więc sto lat bez sexu, mogę być chamski :D spełnienia marzeń zdrówka i pomyślności oraz wiele radośći

Shaitan
Shaitan
  9 listopada 2012

chyba 10.11 :ninja:
przylaczam sie do zyczen, aczkolwiek przeczyta to pewnie za jakis blizej nieokreslony czas, bo rzadko juz bywa na fotce.

Niereformowalny
Niereformowalny
  9 listopada 2012

sto lat i mniej airmaxów :ninja:

Barmaniasta
Barmaniasta
  9 listopada 2012

Najfajniejszego ! Nie wracaj do Nas...wygraj życie! :D

JojekGdp
JojekGdp
  9 listopada 2012

wrr mały błąd 10 11 :P

Eve
Eve
  10 listopada 2012

ok, mokrego i wesołego

Mlody
Mlody
  10 listopada 2012

Stufka! :piwo:

KaEs
Posty: 220 (po ~65 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 30
KaEs
  10 listopada 2012

a więc najlepszeego;)

Aie
Aie
  10 listopada 2012

No to najlepszego :zabawa:

Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  10 listopada 2012

BOOOOOOOOOOOOŻĘ :)

ALE MIŁO MI SIĘ ZROBIŁO :))) DZIĘKUJĘ BARDZO MICHAŁ I RESZCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!!! :)))[color=violet]BOOOOOOOOOOOOŻĘ :) ALE MIŁO MI SIĘ ZROBIŁO :))) DZIĘKUJĘ BARDZO MICHAŁ I RESZCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!!! :)))

BOOOOOOOOOOOOŻĘ :) ALE MIŁO MI SIĘ ZROBIŁO :))) DZIĘKUJĘ BARDZO MICHAŁ I RESZCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!!! :)))[color=violet]BOOOOOOOOOOOOŻĘ :) ALE MIŁO MI SIĘ ZROBIŁO :))) DZIĘKUJĘ BARDZO MICHAŁ I RESZCIE SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA!!! :)))
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Karolina
Posty: 3291 (po ~114 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 82
Karolina
  10 listopada 2012
Ej, coś się post zepsuł :and:
Powyższy post wyraża jedynie moją opinię w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów,bez podawania przyczyny.
Nastal
Nastal
  10 listopada 2012

stówa i pianka d83cdf7a

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.