JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  23 września 2012 (pierwszy post)

Hejaszka brzydale :)

Jak wiadomo niektórym z czatujących, ostatnio wykonałem szybki manewr przesiewu informacji o użyszkodnikach fotkowego czata. Choć przebiegł owocnie, według moich intencji, niestety nie obeszło się bez wadliwych jego stron. Pominę je, bo czas najwyższy zabrać się do konkretnej roboty. Otóż, toteż, więc...
Tym razem ranking top użyszkodników przebiegać będzie następująco: podaję zasady głosowania, zbieram informacje, podaję wyniki. Czyli niewiele się zmieniło.

Zasady głosowania
(oraz sposób w który podkręcić mam zamiar jego wydajny postęp):


Do dnia 30.09.12r (tj. następnej niedzieli), do godzin wieczornych proszę wysyłać do mnie na PW ze swoimi odpowiedziami na poniższe pytania


Proszę wszystkich o krótką wiadomość z podaniem jedynie numeru pytania i wpisanymi obok loginami wybranych przez Was osób / odpowiedzi ankiety dodatkowej. Do przypisanych numerom pozycji możemy podać dowolną liczbę osób, które wydają się Wam odpowiednie. Sądzę, że podanie kilku nicków uwydajni ogólny rzut oka na każdy punkt rankingu.
Aby ciekawiej było, dorzucam jeszcze kilka pytań poza rankingiem użyszkodników, które na pewno przydadzą się do wiadomości moderatorów globalnych, oraz administracji czata.
BARDZO WAŻNE!!! Zgłoszenia podanych głosów są ważne jedynie w wypadku, gdy spełniają powyższe wymagania, odpiwiedzi z nickami będą adekwatne dla płci oraz statusu: użyszkodnik/moderator/FP, a ich ilość głosów przekracza 1/2 wszystkich (czyli wymagane jest co najmniej 16 odpowiedzi). Nie trzeba odpowiadać na wszystkie pytania.
Co jeszcze... Postaram się aby jak najwięcej osób dowiedziało się o rankingu, w sposób nie napraszający (tj. znajomym, znajomym znajomych, których znam a którzy mnie kojarzą lub nie, oraz znajomych znajomych mnie nieznajomych, którzy pełne bateryjki majo). Oprócz tego, każdy kto czyta ten niby apel już wie, więc zapraszam...

Oto lista pytań do rankingu i spraw porządkowych


1. Który użyszkodnik moim zdaniem jest najbardziej sympatyczny?
2. Który moderator sprawia wrażenie najbardziej rzetelnego?
3. Który Fotka Przyjaciel najbardziej angażuje się w życie czata?
4. Który użyszkodnik moim zdaniem jest najbardziej przystojny?
5. Która użyszkodniczka moim zdaniem jest najpiękniejsza?
6. Który moderator jest najbardziej na luzie (tj. działa ale bez przesady)?
7. Który użytkownik nie będący moderatorem najbardziej na niego pasuje?
8. Który z moderatorów ostatnio mi podpadł?
9. Który z użyszkodników jest największym żartownisiem?
10.Który z moderatorów/użyszkodników najczęściej wisi? *
11. Który z użyszkodników pojawiając się na czacie powoduje, że przestaję się odzywać na mainie? *
12. Który z nowych moderatorów po letnim stażu najlepiej się spisuje? **
13. Który z moderatorów za bardzo bierze do siebie swoją rolę?
14. Który z użyszkodników jest czatowym no life? *
15. Czy tęsknisz za Kapustą? ***
16. Wymień wszystkie nicki osób, które były stałymi bywalcami czata, a których już nie widać
17. Wymień wszystkie nicki desura ***
18. Czy twoim zdaniem obecna netykieta w swojej formie jasno wyraża co wolno a czego nie wolno na czacie?
19. Czy twoim zdaniem większość moderatorów stosuje się do zalecanych im metod moderowania czata?
20. Czy twoim zdaniem ban na miesiąc spełnia praktyczną funkcję?
21. Czy twoim zdaniem widok pokojów (tj. wysepka z rekinem i serduszka na flircie) powinien się zmienić?
22. Czy twoim zdaniem wpisywane przez moderatorów teksty w pasku tematu maina są potrzebne i odzwierciedlają tematy Waszych dyskusji?*
23. Czy twoim zdaniem lepiej byłoby gdyby obecni moderatorzy mieli odrębną, widoczną listę obecności (np. nad mainem, albo na samej górze listy obecnych)?
24. Czy twoim zdaniem Fotka Przyjaciele powinni składać deklarację woli moderacji (skutkującej przyczepieniem do oka kropki moderatora ), co skutkowałoby obowiązkiem pilnowania porządku na czacie?
25. Czy twoim zdaniem rzuca się mocno w oczy ignorowanie nowych użyszkodników przez niektórych moderatorów oraz Fotka Przyjaciół?
26. Czy twoim zdaniem między Flirtem (dokładniej - między jego pokojami a...) a pokojem Głównym zatarła się granica ich przeznaczenia?
27. Czy odkąd na pokoju Głównym przesiaduje często ponad setka użyszkodników jest ciekawiej?
28. Czy na pokojach regionalnych - wojewódzkich powinni przebywać wyznaczeni do nich moderatorzy (jak dawniej)?
29. Czy w twoim regionie odbywają się zloty bądź spoty lokalnych użyszkodników czata?
30. Gdzie powinno odbyć się kolejne Fotka Party?
31. Czy na forum Czat przydadzą się tego rodzaju sporadyczne ankiety?

Adnotacje:
* dla nowych: w slangu czata... wiszenie - oznacza to chwilowy brak aktywności użyszkodnika
main - okno główne czata, na którym piszą wszyscy i z którego czytają wszyscy
no life - pewnie każdy się domyśla, że chodzi o nadmierną frekfencję nie tylko na tym portalu
** W domyśle: marcin20wawa, Bianka, Gecio, Douce
*** Człowiek legenda - pytanie/zadanie dla wtajemniczonych

Z góry dziękuję za zaangażowanie.

No i nie omieszkam na marginesie skorzystać z drobnej dygresji :)
Równolegle prowadzę drugą, jak sądzę przystępną dla wszystkich kinomaniaków
ankietę, która dotyczy najlepszych Waszym zdaniem filmów danych gatunków.
TUTAJ link bezpośredni do tematu. W ogłoszeniu wymieniłem 7 gatunków,
jednak po krótkiej dyskusji wprowadziłem zmianę: można podać
dowolne gatunki (proszę wysłać po 3 maksymalnie).

Dziękuję Edytce i Marcinowi za pomoc w przygotowaniu ankiety :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.