JezdzeMalymFiatem
Best
Posty: 5 (po ~213 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 19
Best
  10 września 2012

0. Zlot jest ogólnopolski.
1. 15.09.2012r
2. dokładne miejsce spotkania nie jest jeszcze ustalone :)

praksyda
praksyda
  10 września 2012

za Daleko do BiedaStoku,nie jeżdżę na zloty nawet do Poznania,
tak jestem dziwna ,boje sie ludzi ,dobranoc.
http://www.youtube.com/watch?v=rUgAgfO-16s

Abaddon
Abaddon
  10 września 2012
praksyda
praksyda: dobranoc.

Kolorowych Madziek :)
Samczysko
Samczysko
  10 września 2012

Fajnie że ogólne info idzie na parę dni przed ;) I to jeszcze przypadkiem... Trzeba być NoLifem i samemu szukać informacji o zlotach żeby się o nich dowiedzieć...

Kiedyś to wyglądało nieco inaczej.

Selekcjonujecie?

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  10 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: :)

Powiem ci tak. Organizujac ten zlot chcesz tylko sie pokazac. Nic wiecej nie zaoferowales procz daty. Nikt nie bedzie jechal kilkaset kilometrow po to zeby isc do baru na piwo, wiec zanim wyjdziesz z czyms takim oficjalnym na kilkaset ludzi, miesz pierwej sily na zamiary. Ja organizowalem zloty wojewodzkie i niekiedy takie lokalne imprezy maja klopotliwe aspekty organizacji. No ale podziwiam cie za optymizm i czekam na wiecej info.
Btw, jak robisz juz takie grupy to proponuje aby byly otwarte, co by info trafilo do wszystkich. I przede wszystkim - lepiej najpierw zaplanowac impreze pod katem logistycznym a potem robic kolo niej halo ;)

Ps. post jest owocem moich doswiadczen, nie zloslowosci.
LuznyGosc
LuznyGosc
  10 września 2012

Lokacja niezbyt odpowiednia.

Samczysko
Samczysko
  10 września 2012

Ogólnopolski Zlot czyli rozumiem ściepa na jakiś domek i tam się bawimy? Czy mam zapieprzać 9 godzin pociągiem żeby napić się tego piwa w barze jak napisał wyżej Damian?

Nawet swego czasu organizowane zloty regionalne w Krakowie (mówię o tych bo na te jeździłem) były zaplanowane tak żeby nikt nie został sam po kończącej się imprezie w klubie do którego się szło... I z góry było opisane jak to będzie wszystko wyglądać.

Co do zlotów ogólnopolskich. Jeśli chodzi o fotkę to zorganizowałem taki jeden, we Wrocławiu i wszyscy wiedzieli po co jadą i jak ten czas spędzą oraz gdzie kimać będą (bo opcji bez noclegu nie było).

Łatwo jest rzucić info z datą i miejscem. Gorzej jest wziąć za to odpowiedzialność i zapewnić faktycznie zlotowy przebieg zlotu tak by zlot nazwany został zlotem udanym...

JestemFejkiem
JestemFejkiem
  10 września 2012

zlot czata na bialorusi ?

leser
leser
  10 września 2012

zlot nad morzem

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  10 września 2012

jak mozna robic zlot w polsce b? ogarnijcie sie

bas
bas
  10 września 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: 0. Zlot jest ogólnopolski. 1. 15.09.2012r 2. dokładne miejsce spotkania nie jest jeszcze ustalone :)

jak czegoś nie potrafisz zrobić to nie bierz się za to.
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  10 września 2012

Temat do zamknięcia i przemyślenia przez organizatora.
Nie chcę hejtu tutaj i spamu. Wszystko zostało powiedziane.
Czekamy na konkretne informacje.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.