DEZMUNDO
DEZMUNDO
  30 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Cześć dziewczyny chcecie po pisać zapraszam, ponieważ się nudze Dyzio

Sebuch
Sebuch
  30 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: ponieważ się nudze

inteligentni ludzie sie nie nudza , zaraz bedzie wrzesien i zacznie sie nauka , ksiazki kupione ?
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  30 sierpnia 2012
Sebuch
Sebuch: inteligentni ludzie sie nie nudza
pierdzielenie... głupi stereotyp
Maryla
Maryla
  30 sierpnia 2012

Cześć Dyziu d83dde0f

Sebuch
Sebuch
  30 sierpnia 2012
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: pierdzielenie... głupi stereotyp

nie sądze :)
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  30 sierpnia 2012

Tak po prostu mówią ludzie, którzy afiszują się podtekstami. A że każdy dziś ma dostęp do internetu, to nie znaczy, że każdy potrafi w każdej sytuacji wnieść wyrafinowany sarkazm. Nota bene, najpierw trzeba mieć powód na miarę dojrzałej krytyki, a potem osądzić czy jest sens obwieszczać ją wszem i wobec, żeby cokolwiek osiągnąć. Dziś na przykład często wywołuje się inteligencję jako wspólny mianownik porównywania siebie nawzajem. Nawet bardzo inteligentni ludzie są czasem znużeni i nie wiedzą co ze sobą zrobić. To samo się tyczy sytuacji, w których człowiek puka się w czoło i mówi sobie "jaki ja jestem głupi". To raczej zdrowy objaw. Nie mam więcej argumentów i nie uważam siebie za mądrzejszego niżbym miał kiedykolwiek być. Racja jest jak dupa - każdy ma swoją.

LazyBone
LazyBone
  30 sierpnia 2012
JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem: Racja jest jak dupa


Nie rozmyslaj tyle Bratku bo Cie zjedza paranoje :*
barylaidzpofrugo
barylaidzpofrugo
  30 sierpnia 2012

ale zajebiocha chat padł

JezdzeMalymFiatem
JezdzeMalymFiatem
  30 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: bo Cie zjedza paranoje
Ja już mam dość wypaczony rozum. Wolałbym nie wiedzieć trzech czwartych tego co wiem. A tu po prostu irytuje mnie, że ludzie pożytkują intelekt jako coś, co jest kartą przetargową wszech umysłów. Jak ktoś powie coś co się komuś nie podoba, to nie znaczy że nie jest inteligentny. Bo czasem jak głupiec milczy, to za mądrego ujdzie. To są moje paranoje, Bratku :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.