Ferzi
Ferzi
  10 sierpnia 2012 (pierwszy post)
Także tego ... jako brat szanownej pani Moderator postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i założyć oddzielny post na forum dotyczący jej urodzin, bo oczywiście chlać wódkę to każden jeden potrafi, ale robić to ni ma komu ... korzystając z okazji chciałbym z tego miejsca serdecznie pozdrowić Maję i złożyć jej najlepsze życzenia ... zdrowia, szczęścia, miłości, kasy oraz żeby miała mniej denerwującego brata ... no i oczywiście 0,7 litra masz ode mnie, tylko musisz ruszyć tyłek do pokoju obok :D. Chciałbym również serdecznie poinformować, że każdy kto chce przyjechać do naszej rodzinnej willi oblewać zdrowie solenizantki zobowiązany jest uiścić daninę 69 krat browarów (jak ktoś przywiezie Reddsa, Trixxa Malinowego z Biedronki lub tego typu "trunki" to sam osobiście i oficjalnie wykopie go z naszej siedziby) u mnie oraz 69 krat dowolnie wybranego trunku u solenizantki ... oczywiście proszę także zabrać ze sobą prowiant na imprezę oraz woreczki foliowe na wypadek nieprzewidzianych ataków wymiocin ... jeżeli ktoś jest abstynentem tak jak ja to dzisiaj robi wyjątek i pije za zdrowie Majki, bo jak nie, to stanę się mniej uprzejmy, a nie chcemy strat w Waszym uzębieniu ... jeżeli ktoś będzie robił burdel w willi też stanę się mniej uprzejmy ... o muzykę zadba mój serdeczny przyjaciel i zarazem kuzyn DJ Feżi, tak więc nie macie się o co martwić :D. W sumie to wszystko jest zajebiście zorganizowane, tylko czekamy na Was ... ponieważ jest to mój pierwszy pościk na forum, to proszę o wyrozumiałość i w ogóle takie tam ... przesyłam Wam swoje błogosławieństwo †, propsy i inne takie ... a na zakończenie utwór specjalnie dla solenizantki (jak dobrze, że mamy ten sam gust) :D. http://www.youtube.com/watch?v=1yw1Tgj9-VU
PS: Oczywiście post powstał po to, by składać życzenia Majce, tak więc - składajcie! :)
Samczysko
Samczysko
  11 sierpnia 2012

Uśmiechu, pozytywnego nastawienia, optymizmu i przede wszystkim dużo zdrowia.

ps: Odezwała byś się w końcu....

;*

Sandra
Posty: 9039 (po ~84 znaków)
Reputacja: -287 | BluzgometrTM: 305
Sandra
  11 sierpnia 2012

Spóźnione, ale szczere. Najlepszego ;*

Prawdziwy facet to taki, który do związku wsadza trochę więcej niż tylko penisa. :fakju:

Maja
Maja
  11 sierpnia 2012

Dziękuję wszystkim za życzenia :) : -***** 2764

Attie
Attie
  14 sierpnia 2012

Maja ja Tobie i tak kilka razy składałam więc jeszcze raz nie zaszkodzi :D Seeta ! :*

Konto usunięte
Konto usunięte: Ferzi: jako brat ty to jestes bratem kazdej na czacie.


Ooo to to popieram!
Brat mi to takiego nie założyłeś na urodziny.. ;c
shingam
shingam
  17 sierpnia 2012

Dobrego roku banowywaczu :mrgreen:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.