Konradziq
Konradziq
  31 lipca 2012 (pierwszy post)
Postanowiłem zmienić coś w swoim życiu. Być bardziej pozytywnym i mniej narzekać. Dlatego nic nie napiszę o upadku tego forum. Nie zwrócę uwagi na fakt, że ludzie którzy powinni dbać w jakikolwiek sposób o atmosferę mają to w głębokim poważaniu. Nie wspomnę nawet o tym, że każdy przygląda się z boku i nie włącza się w żadną inicjatywę. Nie, z moim nowym pozytywnym nastawieniem nie mam powodów do narzekań.
[color=white]Zresztą, nie warto.

Dzisiejsze pokolenie, pokolenie eDzieci, to stracone pokolenie. To nie jest moje zdanie (bo przecież jestem niepoprawnym optymistą od niedawna). To zdanie Michała, autora bloga* zatytułowanego "OMG - Otaczająca mnie głupota".
Dlaczegóż stracone, zapytasz.
A dlategóż, że jest nam wygodnie i spokojnie. Nie ma się czemu sprzeciwiać - nie ma powodu do buntu. "Nasi dziadkowie musieli przetrwać II Wojnę Światową, nasi rodzice obalali komunę, co pozostanie po nas?"
No właśnie, co?

No i tak zupełnie przy okazji, podam wyniki zabawy, która cieszyła się wielkim powodzeniem (aż się nie spodziewałem). Odpowiedzi było tyle, że aż trudno tu zamieścić nicki wszystkich, którym wypadałoby podziękować za udział w zabawie. Z tego właśnie powodu podam jedynie prawidłowe odpowiedzi i zwycięzcę. Głos nr 1 to głos należący do Szpila, nr 4 do Suppant, nr 6 do Abaddon, a pozostałe 3 do komputera. A gwiazdę na miesiąc wygrywa Abaddon.

Dzięki i shalom.


*nie musisz czytać
ZniszczeCiPyche
ZniszczeCiPyche
  31 lipca 2012
Konradziq
Konradziq: *nie musisz czytać

Za późno, na początku to powinno się znaleźć ;)

Konradziq
Konradziq: co pozostanie po nas?

Zależne chyba od tego, czego za życia dokonasz. Poprzez pryzmat osiągnięć, zostaniesz przez bliskich/innych zapamiętany.
Na tym zakończę, z prostego powodu-jeśli chcesz być szczery i wypowiadasz się na dany temat a opinia innych jest przeciwna-zostajesz wyśmiany,palcem wytkany. Wygodniej więc jest odpowiadać krótko, bez głębszych przemyśleń.
Jednak wybieram opcje żartobliwego chama, od szczerego człeka :> (ironia?)
Forum, czat-tylko fun. Poważniejsze zdanie na cokolwiek-zapraszam priv,gg itd.

Konradziq
Konradziq: A gwiazdę na miesiąc wygrywa Abaddon.

Jeśli można,to chcę przekazać nagrodę Szpilce :)

Konradziq
Konradziq: Dzięki


Dzięki za Twój wkład w zabawę, która została stłamszona szybciej niż powstała :S Zmobilizowałeś tym zapewne innych do większego zaangażowania w ten dział :brawo:
:and:
Konradziq
Konradziq
  31 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Za późno, na początku to powinno się znaleźć ;)
Chłyt mankentingowy :ninja:.
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli można,to chcę przekazać nagrodę Szpilce :)
Można.(A już się obawiałem, że gwiazda przepadnie, gdyż Twe konto zostało zablokowane :ninja:.)
Konto usunięte
Konto usunięte: Zależne chyba od tego, czego za życia dokonasz. Poprzez pryzmat osiągnięć, zostaniesz przez bliskich/innych zapamiętany.
W zasadzie miałem na myśli ogólny obraz "nas" jako wspólnoty, pokolenia. Ale i taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje.
Konradziq
Konradziq
  31 lipca 2012

PSsst. praksyda, zwalniam Cię z Twojego zobowiązania. ;)
PSsst pssst. Szpila, mam nadzieję, że się udało.

ZniszczeCiPyche
ZniszczeCiPyche
  31 lipca 2012
Konradziq
Konradziq: Można.(A już się obawiałem, że gwiazda przepadnie, gdyż Twe konto zostało zablokowane .)

Jestem w trakcie wyjaśniania tego żartu :) Nie czas ani miejsce do pisania o tym. Stąd decyzja o przekazaniu :D

Konradziq
Konradziq: W zasadzie miałem na myśli ogólny obraz

Lubię się wyróżniać poprzez inne rozumowanie, własne ;)

Konradziq
Konradziq: PSsst. praksyda, zwalniam Cię z Twojego zobowiązania

Na kajaki Madziek masz zaoszczędzone xD
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 lipca 2012
Konradziq
Konradziq: co pozostanie po nas

nas czeka wojna nuklearna i koniec świata - bojemy na łeb wszystkie pokolenia
nasz dzieci natomiast pobija nas - gdy ze zgliszczy odkryją na nowo nowe kontynenty itd
...Ignorance is bliss...
alexisss22
alexisss22
  31 lipca 2012

Karolina (supaant) pojawia się wszędzie, a myślałam, że już stąd zniknęła :P. Pozdrawiam :)

praksyda
praksyda
  31 lipca 2012
Konradziq
Konradziq: "Nasi dziadkowie musieli

no właśnie musieli.

Konradziq
Konradziq: PSsst. praksyda, zwalniam Cię z Twojego zobowiązania. ;)

a to czemu? ,pfii 7zł w kieszeni.
Konto usunięte
Konto usunięte: Na kajaki Madziek masz zaoszczędzone xD

:rotfl:
Eve
Eve
  31 lipca 2012
Konradziq
Konradziq: Być bardziej pozytywnym i mniej narzekać.

Zazdroszczę! :D Ja nie umiem nawet sobie czegoś takiego postanowić... :rotfl:

Konradziq
Konradziq: każdy przygląda się z boku i nie włącza się w żadną inicjatywę.

Ludzie lubią być bierni, dopiero jak już jest za późno, chcą organizować jakikolwiek 'zryw'. Jeszcze sie nie przyzwyczaiłeś? ;P

Konradziq
Konradziq: No właśnie, co?

Nic, przecież będzie koniec świata. Zmiecie nas. :ziober2:
Abaddon
Abaddon
  31 lipca 2012
praksyda
praksyda: no właśnie musieli.

Może..chcieli? :woot: Czy chcieć = musieć? :>
trawkajestspoko
trawkajestspoko
  1 sierpnia 2012

Dlatego często zastanawiam się dlaczego ja tu niekiedy jeszcze siedzę. Opanowanie slangu eDzieci jest dla mnie jak nauka obsługi komórki przez zniechęconego życiem staruszka. Dziś place zabaw ogarniają 4-latki i dzieci bez komputera w domu. Miejmy nadzieję Konradzie, że zostanie po nas to, czego nauczyliśmy się od rodziców i sami, w duchu dobrego wychowania nauczymy swoich potomnych, że da się bez klawiatury żyć. W końcu jesteśmy z pokolenia, w którym apogeum zero-jedynkowej rozrywki był Mario na Pegazusie, a miny dzieci zadumanych nad prezentami z komunii uwiecznione są (nie były, tylko SĄ) na VHSach! :)

Adidasowa
Adidasowa
  3 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: "Nasi dziadkowie musieli przetrwać II Wojnę Światową, nasi rodzice obalali komunę, co pozostanie po nas?" No właśnie, co?

To się jeszcze okaże.
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  5 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli można,to chcę przekazać nagrodę Szpilce :)

własnie się zastanawiałam skąd mam GFFIAZDE :rotfl:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

ZniszczeCiPyche
ZniszczeCiPyche
  5 sierpnia 2012
Szpila
Szpila: własnie się zastanawiałam skąd mam GFFIAZDE

Całusiaj mię więc xD
supaant
supaant
  6 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Karolina (supaant) pojawia się wszędzie, a myślałam, że już stąd zniknęła :P. Pozdrawiam :)

ja miałabym zniknac? :D dobre sobie :crylol: krejzolko :*

Konrad niestety nastały ciężkie czasy i jak patrze z boku na ludzi jest mi ich żal... nie widzą tego ,że nawet najprostsze rzeczy mogą cieszyc :) pomijam internet bo to jest zło i trzeba go traktowac z dystansem :D Konrad byles naszą ostoją, czulismy się z Toba jak inteligentna grupa teraz to przepadło... :D :*
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.