Paulincia1003
Posty: 23 (po ~151 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Paulincia1003
  28 lipca 2012 (pierwszy post)

Zdjecia chłopaka który jest na moim profilu są już nie aktualne nie jesteśmy już razem. Jestem obecnie sama a po nim zostały tylko zdjęcia i smutek w sercu to tyle jak na ten temat....

znajduch
znajduch
  28 lipca 2012

Dziękuję, że podzieliłaś się z nami tą informacją. Nie wiem czy wiesz ale połowa Fotki zastanawiała się co to za koleś u Ciebie na profilu:woot:. Teraz, z tą wiedzą, życie stanie się łatwiejsze. Zniknie problem głodu, chorób, nietolerancji i znieczulicy. Fak je :rock:

Sebuch
Sebuch
  28 lipca 2012
Paulincia1003
Paulincia1003: aktualne nie jesteśmy już razem.

wypijmy za to !! :piwo:
Abaddon
Abaddon
  28 lipca 2012
Paulincia1003
Paulincia1003: to tyle jak na ten temat....

Jakim uraczysz nas innym tematem zatem?
Scrat
Scrat
  28 lipca 2012
:rotfl: hahaha mocny temat :D
Cukierkowa
Cukierkowa
  28 lipca 2012
Paulincia1003
Paulincia1003: Zdjecia chłopaka który jest na moim profilu są już nie aktualne nie jesteśmy już razem. Jestem obecnie sama a po nim zostały tylko zdjęcia i smutek w sercu to tyle jak na ten temat....


naprawde interesujące ... [*]
Eve
Eve
  28 lipca 2012
Paulincia1003
Paulincia1003: Zdjecia chłopaka który jest na moim profilu są już nie aktualne nie jesteśmy już razem. Jestem obecnie sama a po nim zostały tylko zdjęcia i smutek w sercu to tyle jak na ten temat....

podaj więcej szczegółów, na tej podstawie można nakręcić odcinek trudnych spraw, mam wizję :rock:
Shaitan
Shaitan
  29 lipca 2012

Urzekła mnie twoja historia...

Samczysko
Samczysko
  29 lipca 2012
Paulincia1003
Paulincia1003: Zdjecia chłopaka który jest na moim profilu są już nie aktualne nie jesteśmy już razem. Jestem obecnie sama a po nim zostały tylko zdjęcia i smutek w sercu to tyle jak na ten temat....

:zonk:

Zdjęcia które masz z nim na profilu proponuję zastąpić takimi:


A jeśli chodzi o podpisy które posiadasz pod tymi zdjęciami:


Proponuję żebyś je edytowała i dopisała coś w stylu "Ale to już nie jest mój chłopak, jestem sama a po nim został tylko smutek i żal"

Mam nadzieję że Ci pomogłem i osoby które nie wchodzą na forum również będą mogły się cieszyć faktem że zwolniła się kolejna mądra, inteligentna i nie zapomnijmy też - PIĘKNA kobieta.

Tyle jak na ten post
Niereformowalny
Niereformowalny
  29 lipca 2012

odpalam znicze cztery [*][*][*][*]

LazyBone
LazyBone
  29 lipca 2012
:cenzura:.e.jpg" />
znajduch
znajduch
  29 lipca 2012

dobra pośmialim się, a teraz do lekcji:mlotek:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.