UlubieniecHejterow
UlubieniecHejterow
  19 lipca 2012 (pierwszy post)
Tak j.w co wam się nie podoba?
gaillard
gaillard
  20 lipca 2012
praksyda
praksyda: a ignor no ja wiem nieraz trzeba 3 razy wł. żeby zaskoczył,

Ignor działa, ale trzeba go wyłączać i ponownie włączać po zalogowaniu się na czat lub po zmianie pokoju.
Abaddon
Abaddon: Ty masz kropę,do Ciebie musi być dostęp xD

I tu masz rację :D Tak samo jak ignor nie działa na moderatora.
Eve
Eve
  20 lipca 2012
gaillard
gaillard: Tak samo jak ignor nie działa na moderatora.

i czarna lista, jeżeli chodzi o pisanie na PW :ziober2:
Abaddon
Abaddon
  20 lipca 2012
gaillard
gaillard: Ignor działa, ale trzeba go wyłączać i ponownie włączać po zalogowaniu się na czat lub po zmianie pokoju.

Aguś,mi nie działa :> Pisałem że kiedyś tak wystarczyło czynić by znów "zaskoczył" ignor :P
gaillard
gaillard: I tu masz rację

Wyczuwam zachętę do napisania tam xD
gaillard
gaillard
  20 lipca 2012
Abaddon
Abaddon: Aguś,mi nie działa :>

Masz zepsuty profil :D Z tego co wiem, innym działa :ninja:
Eve
Eve: i czarna lista, jeżeli chodzi o pisanie na PW

O, a tego nie wiedziałam. Być może dlatego, że nie mam zwyczaju pisać z ludźmi, którzy na tyle nie znoszą mojego profilu, by dodawać mnie na czarną listę :and: Dzięki za info :D
Abaddon
Abaddon
  20 lipca 2012
gaillard
gaillard: Masz zepsuty profil

Wiem że mam,ale z innym problem,nie temat by pisać o tym tutaj. Możliwe że i w tym tkwi ten problem czatowy,cóż, czekać zostaje na naprawy,wtedy się okaże :P
Eve
Eve
  20 lipca 2012
gaillard
gaillard: O, a tego nie wiedziałam. Być może dlatego, że nie mam zwyczaju pisać z ludźmi, którzy na tyle nie znoszą mojego profilu, by dodawać mnie na czarną listę

no czasami jest tak, że ktoś doda mnie na cl jak dam jedynke, wczesniej jeszcze wysle mi pw z wiązanką, a później sie dziwią, dlaczego ja im odpisuje... :rotfl:
w sumie. ja mam kogoś na CL a on i tak może do mnie pisać :woot:
gaillard
gaillard
  20 lipca 2012
Eve
Eve: no czasami jest tak, że ktoś doda mnie na cl jak dam jedynke, wczesniej jeszcze wysle mi pw z wiązanką, a później sie dziwią, dlaczego ja im odpisuje... w sumie. ja mam kogoś na CL a on i tak może do mnie pisać

E, zweryfikowałam to. Właśnie sprawdziłam na drugim koncie czy mogę wysyłać pw do osób, które dodał mnie do cl i mogłam. Zatem my jako moderatorzy, nie mamy dodatkowych mocy związanych z pw - każdy to ma. Z tą czarną listą, to jednak trzy światy są. :and:
Eve
Eve
  20 lipca 2012
gaillard
gaillard: Zatem my jako moderatorzy, nie mamy dodatkowych mocy związanych z pw - każdy to ma.

to czemu wszyscy sie dziwią? :ziober2: :D
btw, powiedz to 1188 które mają mnie na tej jakże zaszczytnej liście! :zakochany:
Eve
Eve
  20 lipca 2012
Eve
Eve: 1188

... osobom. :ninja:
gaillard
gaillard
  20 lipca 2012
Eve
Eve: to czemu wszyscy sie dziwią?

Szczerze? Jeszcze wczoraj ja też bym się dziwiła :D
Eve
Eve: btw, powiedz to 1188 które mają mnie na tej jakże zaszczytnej liście!

U, spore grono wielbicieli. Mnie już tak chętnie do czarnej listy nie dodają, a nawet i masowo mnie z niej usuwają :o Może dlatego, że jak już dodasz kogoś na cl, to Ty też nie możesz wchodzić na profil tej osoby ]:->
Maryla
Maryla
  20 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Lubię zadawać takie głębokie pytania.

Napisałabym to zdanie w inny sposób, ale nie chce mi się wchodzić z Tobą w jakże głęboką polemikę na poziomie, Jarosławie.
Eve
Eve
  20 lipca 2012
gaillard
gaillard: Może dlatego, że jak już dodasz kogoś na cl, to Ty też nie możesz wchodzić na profil tej osoby ]:->

to odebrało urok
gaillard
gaillard
  20 lipca 2012
Eve
Eve: to odebrało urok

A gdzie tam. U mnie w sumie i tak wiecznie jest to samo, ale cieszę się, że czarna lista działa w dwie strony :D
Damdi
Damdi
  23 lipca 2012

praksyda mi sienie podoba

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.