Ela
Posty: 3157 (po ~207 znaków)
Reputacja: 961 | BluzgometrTM: 2
Ela
  3 lipca 2012 (pierwszy post)
Witajcie,
przyszły Wakacje a wraz z nimi wyjazdy. Każdy zasługuje na odpoczynek i doskonale to rozumiemy.
Jeśli ktoś z Was ma ochotę i ma trochę wolnego czasu zapraszamy do wstąpienia w szeregi moderatorów Czatu na Fotka.pl! Jest to nie lada wyzwanie, wymagające dużej dawki cierpliwości.
Niestety kryteria są bardzo rygorystyczne, do grona dostać się mogą tylko najlepsi!
Liczba miejsc ograniczona!
Wybierzemy tylko 10 osób na okres lipiec-sierpień.
2-3 osób, która najlepiej podoła zadaniu ma szansę zostać z nami na znacznie dłużej niż na okres letni.


ZASADY REKRUTACJI

1. Konto co najmniej 1 rok.
2. Brak banów za wulgaryzmy w całym serwisie (wyjątkowo 1-3) ale patrz pkt. 3. i 4.
3. Ostatni ban był nadany nie wcześniej niż pół roku temu.
4. Historia banów z całego serwisu nie może przekroczyć 10.
5. Aktywność na czacie - co najmniej 30h spędzonych na czacie w miesiącu: czerwiec 2012.
6. Wysoka kultura osobista.
7. Regulaminowe konto (zgodne z Regulaminem Fotka.pl i zasadami na o fotka).
8. Pożądane cechy moderatora: asertywność, cierpliwość, niekłótliwość, opanowanie, sumienność.
9. Wiek powyżej 18 roku życia (nie szukamy moderatorów na czat 5-10-15).

Jeśli nie spełniasz której z powyższych proszę NIE PISZ. Nie wysyłaj zapytań typu:
A może?, A jednak?, Dajcie mi proszę szansę. Miałem/am konto, które miało ponad rok, ale skasowałem/am.

Osoby niespełniające wymogów nie będą brane pod uwagę. Szanuj nasz czas.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Wybór pokoju zależy od moderatorów globalnych.
Termin nadsyłania zgłoszeń do 6 lipca. Zgłoszenia proszę nadsyłać na konto moderatorglobalny.

W treści zgłoszenia podaj informacje:
Jestem głównie aktywny/a ....
do wyboru: wieczorem, w nocy, rano, w ciągu dnia.

Moderatorzy Globalni i Administratorzy
życzą Wam udanych Wakacji!
Ja tu tylko delikatnie muskam klawiaturę, aby cichym szeptem coś napisać...
Kamikadze90
Kamikadze90
  3 lipca 2012

:)) :)) :)) :))

Kamikadze90
Kamikadze90
  3 lipca 2012

spelniam wszystkie 9 podpunktow myśle ze sie nadaje ale to zalezy od was pozdrawiam

Shaitan
Shaitan
  3 lipca 2012
Kamikadze90
Kamikadze90: spelniam wszystkie 9 podpunktow

Ela
Ela: 1. Konto co najmniej 1 rok.

konto od: 28 września 2011

A mamy dopiero lipiec ;)
Mazi
Mazi
  3 lipca 2012

To ja sie nadaje w takim razie :D

byku22101
byku22101
  3 lipca 2012

mysle ze sie nadaje pozdrawiam :)

Pszystojniaczek695
Pszystojniaczek695
  3 lipca 2012

śmiecham z no nejmów ktorzy chca byc modami:D

Jonexa
Posty: 2 (po ~138 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 243
Jonexa
  3 lipca 2012

bleh :( całe wakacje spędzam w domu, siedzę dniami i nocami na czacie, bo nigdzie nie wyjeżdżam i już myślałam, że będę miała zajęcie. A tu taka lipa d83dde13

MorowyDamian
MorowyDamian
  3 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: śmiecham z no nejmów ktorzy chca byc modami:D
odezwał się nołnejm :D
TUXATOR
TUXATOR
  3 lipca 2012

no to ja zgłaszam się czas mam głównie nocą i wieczorem na pokoju głównym lub flirt 18 czy 25 można mnie spotkać nie spamuje nie wyzywam się nie wszczynam awantur spokojny jestem zresztą wiedzą już to mody czy FP żę nie mam zemną problemów i ze mogę pomóc zwłaszcza nocą jak brak chętnych do pracy a w wakcje w nocy więcej syfu niż w roku szkolnym normalne normalka dzieciaki wolne mają to grandzą hehe dlatego zgłaszam sie do modowania konto mam ponad rok wiek też mam odpowiedni wiec uważam że nadaje sie w 100% pozdrawiam :)

RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  4 lipca 2012
NARODZIE

Ela
Ela: Zgłoszenia proszę nadsyłać na konto moderatorglobalny.
...Ignorance is bliss...
MorowyDamian
MorowyDamian
  4 lipca 2012

oczywiście pomińmy fakt, że wyglądasz jak najsłabsze ogniwo kurnika rynku tajskiego i piszesz tak chaotycznie jakbyś był puchałką z kwejka.

zelka
Posty: 6563 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 44
zelka
  4 lipca 2012
leser
leser: zglaszam lukaszmod, desur, solux, adidasowa, dżonsona i kapuste. powod? sa nie do zastapienia!

o mnie jak zwykle nikt nie pamięta :/
Life more, think less
zelka
Posty: 6563 (po ~68 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 44
zelka
  4 lipca 2012
leser
leser: zglaszam lukaszmod, desur, solux, adidasowa, dżonsona i kapuste. powod? sa nie do zastapienia!

o mnie jak zwykle nikt nie pamięta :/
Life more, think less
leser
leser
  4 lipca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ja zgłaszam się czas mam głównie nocą i wieczorem na pokoju głównym lub flirt 18 czy 25 można mnie spotkać nie spamuje nie wyzywam się nie wszczynam awantur spokojny jestem zresztą wiedzą już to mody czy FP żę nie mam zemną problemów i ze mogę pomóc zwłaszcza nocą jak brak chętnych do pracy a w wakcje w nocy więcej syfu niż w roku szkolnym normalne normalka dzieciaki wolne mają to grandzą hehe dlatego zgłaszam sie do modowania konto mam ponad rok wiek też mam odpowiedni wiec uważam że nadaje sie w 100% pozdrawiam


POPIERAM!!! X100000000000000000000
leser
leser
  4 lipca 2012
zelka
zelka: o mnie jak zwykle nikt nie pamięta


mialas swoje 5 minut z tegi co pamietam. czas na innych.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.