GwiazdkaZKamerka
GwiazdkaZKamerka
  29 czerwca 2012 (pierwszy post)

Kilka spraw.

Jest możliwe zablokowanie wchodzenia na pokoje +18 / +25 osobom poniżej tego wieku?

Można skończyć z tolerowaniem ofert seksualnych na czacie? Od tego mają seks czaty a nie fotka.pl

Dałoby radę zablokować dostęp do czatu kontom bez zdjęć? Tacy są najgorsi.

Dodać coś by osoby z czarnej listy nie mogły pisać. Zablokowałam pare osób a one piszą dalej.

Koniec z ofertami seksualnymi na czacie - moderatorzy mogliby przestać to tolerować. Albo zróbcie im Fap-Fap room.

Zablokowanie możliwości wstępu osobom + 20 / 25 do pokoju flirt +15

da rade?

nuclear
nuclear
  29 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: durnych emotkow

:brawo:
Scrat
Scrat
  29 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

A Ty co d83ddc40
nuclear
nuclear
  29 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: A Ty co
A nic
Scrat
Scrat
  29 czerwca 2012

Przez te emotki cytowac poprawnie sie nie da :zonk:

Edytaaa87
Posty: 1340 (po ~217 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Edytaaa87
  29 czerwca 2012

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest możliwe zablokowanie wchodzenia na pokoje +18 / +25 osobom poniżej tego wieku?

Nie, ponieważ nazwy są tylko sugestiami a nie ograniczeniami. Jedyne ograniczenie na flirtach i czatach regionalnych to wiek 15 lat. Osoby poniżej tego wieku mają swój pokój.

Konto usunięte
Konto usunięte: Można skończyć z tolerowaniem ofert seksualnych na czacie? Od tego mają seks czaty a nie fotka.pl

Taką petycję należałoby napisać osobom oferującym szeroko rozumiane pojęcie seksu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dałoby radę zablokować dostęp do czatu kontom bez zdjęć? Tacy są najgorsi.

Nie, dlatego, że user sam decyduje czy chce mieć zdjęcie czy nie. Nie można komuś zabronić, że nie chce udostępniać swojego wizerunku.

Konto usunięte
Konto usunięte: Dodać coś by osoby z czarnej listy nie mogły pisać. Zablokowałam pare osób a one piszą dalej.

Jeśli masz kogoś na cl, to nie może do Ciebie pisać na privie. Na mainie takie coś nie jest na razie rozpatrywane, bo nie wiem czy cieszyłabyś się gdyby np. osoba, którą posiadasz na cl obrażała Cię na mainie, a Ty byś tego nie widziała.
Konto usunięte
Konto usunięte: Koniec z ofertami seksualnymi na czacie - moderatorzy mogliby przestać to tolerować. Albo zróbcie im Fap-Fap room.

Moderatorzy nie mają nadprzyrodzonych mocy i nie czytają w myślach osobom, którzy wrzucają jakieś niemoralne propozycje na czat. Póki co, nie potrafimy działać z wyprzedzeniem i banować ludzi zanim złamią jakiś punkt netykiety.
Konto usunięte
Konto usunięte: Zablokowanie możliwości wstępu osobom + 20 / 25 do pokoju flirt +15 da rade?

Nie, patrz odpowiedź na pierwsze pytanie.
Felka
Felka
  29 czerwca 2012

czy osoby z ADHD moga przebywac na czacie? nie wiem a co mi tam zaloze temat by zablysnac

Niereformowalny
Niereformowalny
  29 czerwca 2012

morda psa :ziober2:

johnson
johnson
  29 czerwca 2012

My precious

werciamyk
werciamyk
  29 czerwca 2012
dlaczego nie istnieje czat tam bylo mozna poznac duzo facetow
Shaitan
Shaitan
  29 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: laczego nie istnieje czat tam bylo mozna poznac duzo facetow

http://www.fotka.pl/czat_pokoj/Glowny
Dee
Dee
  29 czerwca 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Kilka spraw. Jest możliwe zablokowanie wchodzenia na pokoje +18 / +25 osobom poniżej tego wieku? Można skończyć z tolerowaniem ofert seksualnych na czacie? Od tego mają seks czaty a nie Fotka Dałoby radę zablokować dostęp do czatu kontom bez zdjęć? Tacy są najgorsi. Dodać coś by osoby z czarnej listy nie mogły pisać. Zablokowałam pare osób a one piszą dalej. Koniec z ofertami seksualnymi na czacie - moderatorzy mogliby przestać to tolerować. Albo zróbcie im Fap-Fap room. Zablokowanie możliwości wstępu osobom + 20 / 25 do pokoju flirt +15 da rade?


a moze frytki do tego ?:)
znajduch
znajduch
  29 czerwca 2012

Skoro już wszystko wiemy to zamykam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.