SylwekSylwek1974
Posty: 1 (po ~33 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
SylwekSylwek1974
  1 czerwca 2018 (pierwszy post)

Czemu nie mogę oglądać kamerek

tygryswzoo
tygryswzoo
  5 czerwca 2018
SylwekSylwek1974
SylwekSylwek1974: Czemu nie mogę oglądać kamerek

A czemu ja mam to wiedzieć . Napisz więcej szczegółów . Co ci się pokazuje . Może jesteś na antku to masz być może złą wersje zaktualizuj do najnowszej wersji , a jak jesteś na pecku to może masz wina starszą wersja .
Seth1983
Posty: 1 (po ~132 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Seth1983
  8 czerwca 2018

Hej mam problem za każdym razem jak wchodzę na jakąś kamerkę wyskakuje mi brak sesji użytkownika i nic nie widzę o co chodzi?

Paffeuu
Paffeuu
  3 lipca 2018
SylwekSylwek1974
SylwekSylwek1974: Czemu nie mogę oglądać kamerek

Drogi Sylwku,

W Twoim przypadku zareagował prawdopodobnie nowy system ochronny na fotka.com "Dziadek żbik". W związku z falą zażaleń ze strony młodych Użytkowniczek na uporczywe rozsyłanie ofert seksualnych, wprowadzony został rewolucyjny system obronny, który automatycznie blokuje Użytkownika starszego od osoby transmitującej. Margines to 10 lat (W tej chwili to wczesna faza testów)
Po więcej informacji zgłoś się do jednego z dwóch Moderatorów Globalnych. Zaręczam, że z chęcią udzielą szczegółowych informacji na ten temat...

Seth1983
Seth1983: Hej mam problem za każdym razem jak wchodzę na jakąś kamerkę wyskakuje mi brak sesji użytkownika i nic nie widzę o co chodzi?

Drogi Seth,

To dość znany problem, chodzi o połączenie internetowe, prawdopodobnie masz problem z pingiem lub zasięgiem.
Postaraj się umieścić router sieciowy na tarasie lub parapecie, jeżeli to nie pomoże to zgłoś się do dostawcy internetu i opisz cały problem ze szczegółami. Jeżeli czujesz się na siłach, by rozwiązać problem samemu to polecam owinąć router folią aluminiową i testować do skutku, czasami zajmuje to nawet 30 minut więc lepiej uzbrój się w cierpliwość.

Pozdrawiam i czekam na wiadomość zwrotnąd83ddc4b
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.