wolny82
wolny82
  28 maja 2018 (pierwszy post)

Witam
nie ładuje obrazu kamerki. cały czas napis pobieranie listy widzów. Problem na pewno nie tkwi w wtyczce i kamerce gdyż na innych stronach i w innych przeglądarkach kamerka działa. Problem jest tylko na fotce

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  28 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem jest tylko na fotce


Problem pojawia się tylko na przeglądarce czy również w aplikacji?
HardStyled83ddd0a
wolny82
wolny82
  28 maja 2018

w aplikacji nie mam jak sprawdzić gdyż mam za słaby telefon

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  29 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: w aplikacji nie mam jak sprawdzić gdyż mam za słaby telefon
To wejdź ponownie na Konputer, a by zweryfikować twój problem, konieczne jest ,abyś wykonał zrzut ekranu ze swojej konsoli. W tym celu przejdź na stronę z błędem, z przeglądarki Google Chrome , następnie wciśnij przycisk f12 i z nowo otwartego okna u dołu ekranu wybierz opcję "Console"

HardStyled83ddd0a
wolny82
wolny82
  29 maja 2018

o ten screen chodziło ??

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 maja 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: o ten screen chodziło ?

Tak o ten chodziło, ciężko coś jest z tego wywnioskować, proponuje wysłanie tego rzutu do Administracji: https://fotka.com/kontakt#formularz wczęściej podając problem "Nie ładuje się obraz kamerki, cały czas pobieranie listy widzów.

Hmm, ale z tego co widzę po rzutach to posiadasz raczej laptopa "hp" jak się nie mylę, tak się składa że ja również posiadam laptopa z "hp" z ciekawości sprawdziłem czy uda mi się nadać transmisję Live, powiem szczerze ze umnie to samo występuje czarny ekran i pobieranie listy widzów i również w laptopie ikonka kamerki się włącza.

Sprawdź na tej stronie czy kamerka działa prawidłowo: http://www.testwebcam.com/
Ja to sprawdzę również jutro.
HardStyled83ddd0a
wolny82
wolny82
  30 maja 2018

na tej stronie wcześniej testowałem i śmiga całkiem nieźle. Ogólnie jak już wcześniej pisałem problem występuje tylko na fotce.

Anetusia
Anetusia
  9 czerwca 2018

Jak moge rozmawiac poprzez telefon na kamerkach ?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  10 czerwca 2018
Anetusia
Anetusia: Jak moge rozmawiac poprzez telefon na kamerkach ?

Jeżeli chodzi o nadawanie i rozmawianie to klikasz w Niebieskie kółko z plusikiem znajdującym się w dolnym prawym rogu
jeżeli chodzi o coś inego to proszę napisać.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.