chcejanaskypa
Posty: 3 (po ~182 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 32
chcejanaskypa
  26 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Mam takie zapytanie co do śmiesznego Moderatora który banuje mnie za to ze bez koszulki sobie siedzę jakiś chyba służbista mam nagranie jak dostaje bana a tamci siedzą wiesz co możesz mnie teraz zbanować
chcejanaskypa
Posty: 3 (po ~182 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 32
chcejanaskypa
  26 kwietnia 2018

mam nadzieje ze zrozumiałeś mnie lub zrozumiałaś o co chodzi wiesz już usunę bez lipy tylko jak za coś się bierzesz to dokładnie a nie jednego

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 690
woland
  27 kwietnia 2018

Odnośnie czytania, zakładając konto akceptowałeś regulamin i załącznik jakim jest netykieta kamerek, a w niej jest wyraźnie napisane że serwis nie zezwala na obnażanie się na kamerkach, w tym na siedzenie bez koszulki. Zatem mod postąpił słusznie.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

chcejanaskypa
Posty: 3 (po ~182 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 32
chcejanaskypa
  1 maja 2018

to niech słusznie do każdego tak podchodzi a nie tylko do mnie chyba mu coś przeszkadzam albo nie wiem może czegoś mu brakuje

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  6 maja 2018

hahaha... a jak zgłoszenia robię do laska ma na 360 zdjęć, 350 samej d u p y, to nikt nie reaguje, najwyraźniej adminami są sami napaleńcy :D

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 690
woland
  7 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: hahaha... a jak zgłoszenia robię do laska ma na 360 zdjęć, 350 samej d u p y, to nikt nie reaguje, najwyraźniej adminami są sami napaleńcy :D

Nie ten dział kolego - moderatorzy kamerek nie moderują zdjęć.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.