Djoana00
Djoana00
  27 stycznia 2018 (pierwszy post)

Hej czy kto pomoze.jestem na kamerce na telefonie i nie mam klawiatury do pisania a widze jak inni pisza do mnie gdzie mam pisac :-)

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 725
esquilo
  27 stycznia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Hej czy kto pomoze.jestem na kamerce na telefonie i nie mam klawiatury do pisania a widze jak inni pisza do mnie gdzie mam pisac :-)

Hej, z aplikacji jako nadająca nie masz możliwości pisania, pozostaje dialog głosowy.

Natomiast jako gość powinnaś móc pisać korzystając z aplikacji lub wersji przeglądarkowej na telefonie.
MichalEryk
Posty: 2 (po ~70 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
MichalEryk
  28 stycznia 2018

Witam. Mam problem ponieważ gdy wejdę na kamerkę do kogoś to nie widzę tej osoby. Jedynie słychać głos

Jacek82
Jacek82
  28 stycznia 2018
MichalEryk
MichalEryk: Witam. Mam problem ponieważ gdy wejdę na kamerkę do kogoś to nie widzę tej osoby. Jedynie słychać głos


To już nie jest zależne od ciebie a od użytkownika który nadaje transmisję , czasem tak jest że zaniknie obraz i nie świadom tego prowadzi ją dalej a w tym przypadku trzeba Go lub Ją poinformować że brak obrazu .Również możesz sprawdzić czy masz Adobe flah player ale zdaje mi się że to nie od tego ponieważ również głosu byś nie miał .
MichalEryk
Posty: 2 (po ~70 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
MichalEryk
  28 stycznia 2018

Ale na każdej kamerce tak mam

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.