Anulka12
Anulka12
  9 stycznia 2018 (pierwszy post)

Witam. Mam problem chciałabym nadać transmisję w aplikacji mobilnej ale nie wiem jak to się robi. Doradzicie mi. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

uwaga
uwaga
  10 stycznia 2018
Anulka12
Anulka12: Witam. Mam problem chciałabym nadać transmisję w aplikacji mobilnej ale nie wiem jak to się robi. Doradzicie mi. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.

Witaj.
Z aplikacje klikasz w niebieskie kółko z plusikiem i gotowe.

Anulka12
Anulka12
  12 stycznia 2018

Hej tylko że nie mam tego kółka z niebieskim plusem ja nw czemu.

lce
lce
  13 stycznia 2018
Anulka12
Anulka12: Hej tylko że nie mam tego kółka z niebieskim plusem ja nw czemu.

Jeżeli z aplikacji to musisz go mieć, przypuszczam że muwisz w tym przypadku o przeglądarce internetowej na telefonie jeżeli z tego korzystasz to nie ma tam możliwości nadania własnej transmisji.
Anulka12
Anulka12
  16 stycznia 2018

Nie mam tego kółka niebieskiego z plusem

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  17 stycznia 2018
Anulka12
Anulka12: Nie mam tego kółka niebieskiego z plusem

Tylko z aplikacji możesz zrobić transmisje, jak nie ma tego plusika widocznie nie jest możliwe lub wersja aplikacji jest przestarzała, sprawdź czy nie ma dostępnej aktualizacji.

Jak upewnisz się że masz aktualną wersje aplikacji i nadal brak plusika, to podaj model urządzenia, wersję oprogramowania tutaj na forum.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Anulka12
Anulka12
  18 stycznia 2018

Mam tel Samsung galaxy s3 mini I8190, wersja 1.1.76 Fotka- Poznaj nowe osoby

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  19 stycznia 2018
Anulka12
Anulka12: Samsung galaxy s3 mini I8190

Masz stary telefon temu nie możesz z niego zrobić transmisji i nie tylko Ty, widać w komentarzach do aplikacji.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.