te
te
  9 sierpnia 2012 (pierwszy post)

Witam

Mam problem z zalogowaniem na Fotka.tv uzywajac loginu z fotka.pl, otrzymuje komunikat:

Imię jest za krótkie. Podaj min. 3 znaki.

Pozdrawiam .te`

0penYourMind
0penYourMind
  9 sierpnia 2012

I co w tym trudnego do zrozumienia ? Trzy znaki to trzy Panie "te", tv to oddzielny portal więc login z fotki nie obowiązuje.

te
te
  9 sierpnia 2012

0penYourMind Jak nie obowiazuje, skoro jest opcja logowania za pomoca konta na portalu Fotka (z ktorej wlasnie chce skorzystac, poniewaz inne mnie nie interesuja), cos w tym trudnego do zrozumienia ?

0penYourMind
0penYourMind
  9 sierpnia 2012

Jest opcja, ale skoro 3 znaki to minimum to login z fotki można sobie zawiesić na ścianie.

te
te
  9 sierpnia 2012

Sek w tym ze wczesniej dzialalo, wiec skoro ktos cos (dla mnie) zepsul, to moze teraz to ladnie odczarowac i naprawic ;)

0penYourMind
0penYourMind
  10 sierpnia 2012

Tutaj właśnie mamy całe uroki fotki.tv zamiast działać to coś się nieustannie psuje XD

Scrat
Scrat
  10 sierpnia 2012

Nikt z programistow nie przewidzial ze ktos kto ma tylko 2 znakow w loginie bedzie sie zarejestrowac. Ty masz konto od 2004 wiec nie dziw sie bo wtedy akurat w wiekszosci portalach mozna by bylo zarejestrowac konta ktory ma w sobie tylko 2 czy 3 znaki. Teraz juz taka mozliwosc nie istnieje. Wiec pozostalo tylko ubiegac sie o pomoc do administratorow fotki.tv. Ewentualnie beda Ci kazac zmienic sobie login na dluzsza i tyle :)
....

te
te
  10 sierpnia 2012

Wiem, ze nie ma juz mozliwosci rejestracji z takim loginem, ale jak sam wspomniales mam go juz od dlugiego czasu i zmiana nie wchodzi w gre bo sie z nim identyfikuje. Szkoda tylko, ze wczesniej moglem sie zalogowac, a teraz nie... pozdrawiam :)

MichaU
MichaU
  11 sierpnia 2012

Skoro jest mozliwosc zalogowania sie loginem z FOTKI to nie wazne czy ma 2, 1 czy 54 znaki. mozliwosc powinna byc.. takie loginy mozna bylo zalozyc ho ho ho i jeszcze troche temu wiec dlaczego nie ;) a tv to inny portal tylko i wylacznie na papierze ;)

Scrat
Scrat
  11 sierpnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Szkoda tylko, ze wczesniej moglem sie zalogowac, a teraz nie... pozdrawiam

Bo wtedy konto z fotki byly implementowane do Fotka.tv czyli za pomoca baza danych z fotki.pl mozna bylo sie zalogowac na to samo konto na fotka.tv. A ze Fotka.tv teraz jest oddzielnym serwisem to i zmienili tez system logowania.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.