Pure4
Pure4
  11 lutego 2019 (pierwszy post)

Pomysł:

Połączyć działy forum: Hydepark, Muzyka, Humor, Sport, Motoryzacja, Moda i uroda, Gry i elektronika, Kultura, Szkoła, Fotografia, Kulinaria - w jedno, o nazwie "Hydepark".

Do tego osobno dział "Seks (18+)"

Osobno dział "Randka" na umawianie się na spotkania

Osobno "Pomysłomat"

Oraz dział "Fotka", który stanowiłby połączenie działów Kamerki i Fotka.

Obecnie większość działów jest martwa, Hydepark ledwo zipie. Być może połączenie kilku działów w jeden sprawi, że będzie większe zainteresowanie forum.

Ruch na forum może oznaczać dodatkowe przychody z reklam - przecież można wstawić jakiś paskowy baner chociażby nad przywieszonymi tematami.

Hot or not?
Luźny pomysł.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  11 lutego 2019

P.S: a co z Czat, zapomniałaś o nim :ziober2:
Pomysł dość fajny.

Konto usunięte
Konto usunięte: Obecnie większość działów jest martwa, Hydepark ledwo zipie. Być może połączenie kilku działów w jeden sprawi, że będzie większe zainteresowanie forum.

Mogło by się to sprawdzić :tak:
HardStyled83ddd0a
Pure4
Pure4
  12 lutego 2019
Owad
Owad: P.S: a co z Czat, zapomniałaś o nim


Ups. :-D
Czat też pod Hydepark. Ewentualne problemy z czatem można by rozwiązywać w dziale "Fotka".
DominikFotkaa
DominikFotkaa
  12 lutego 2019

Trzeba poświęcic czas wszystkim i każdemu pokojowi

Dyana
Dyana
  13 lutego 2019

Jak dla mnie pomysł na plus - przejrzałam co się dzieje i naprawde w niektorych dinozaury grasują d83ddc19

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  7 marca 2019
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Połączyć działy forum

Już się zastanawialiśmy z opiekunką Forum jak "pokroić ten tort". Prawdopodobnie moderatorzy Kamerek oraz Czatu będą chcieli mieć nadal swoje Forum. To dobre rozwiązanie dla naszej i ich wygody.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  17 marca 2019

Cześć, ;)

Zdecydowanie popieram pomysł likwidacji/połączenia ze sobą nieaktywnych działów.

Osobiście działu HYDE bym nie ruszała - zmieniłoby się tylko opis i podpieło pod niego martwy HUMOR i KULINARIA.

Do połączenia w jeden dział zostawiłabym:
- Fotka + pomysłomat (nazwa Fotka) fotka.com/forum/fotka/ + fotka.com/forum/pomyslomat/
- Muzyka + Kultura (nazwa Kultura) fotka.com/forum/muzyka/ + fotka.com/forum/kultura/
- Sport + Motoryzacja (nowa nazwa Sport i motoryzacja) fotka.com/forum/sport/ + fotka.com/forum/motoryzacja/
- Gry i elektronika + Szkoła (nowa nazwa Nauka i technika) fotka.com/forum/gry_i_elektronika/ + fotka.com/forum/szkola/

CZAT i KAMERKI - bez zmianDo zmiany nazwy
- Fotografia (nowa nazwa Hobby) fotka.com/forum/fotografia/ i tu upchnac wszystkie rozmowy o zainteresowaniach

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.