BlueXen
BlueXen
  1 lutego 2019 (pierwszy post)

Chciałbym dać małą propozycje dla administracji nie wiem czy to da sie zrobić aby wprowadzić na czat dla osób co kupują Gwiazdę wybór tła chodzi mi coś w tym stylu

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi mi coś w tym stylu

Powiem że fajny pomysł. Skoro na kamerkach jest tło to czemu również na Czat nie mogło by to również być :ziober2:
HardStyled83ddd0a
BlueXen
BlueXen
  2 lutego 2019
Owad
Owad: BlueXen: chodzi mi coś w tym stylu Powiem że fajny pomysł. Skoro na kamerkach jest tło to czemu również na Czat nie mogło by to również być

fajnie tez by wyglądało coś w tym stylu . wiadomo ze to idealnie nie pokazałem
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: fajnie tez by wyglądało coś w tym stylu

Pierwsze się ładniej prezentuje. To drugie nie podoba mi się bo wszystko jest w jednym kolorze i dialogi są słabo widoczne. Pozostał bym przy pierwszej propozycji.
HardStyled83ddd0a
Keldeo
Keldeo
  2 lutego 2019

MEGA fajny pomysł :)

BlueXen
BlueXen
  2 lutego 2019
Owad
Owad: BlueXen: jnie tez by wyglądało coś w tym stylu Pierwsze się ładniej prezentuje. To drugie nie podoba mi się bo wszystko jest w jednym kolorze i dialogi są słabo widoczne. Pozostał bym przy pierwszej propozycji.

Dlatego zrobiłem dwie wersje mi tez sie podoba ta 1 :) może administracja zrobi takie coś
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  2 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: może administracja zrobi takie coś

Pożyjemy i zobaczymy czy dojdzie do tego :afro:
HardStyled83ddd0a
BlueXen
BlueXen
  2 lutego 2019
Owad
Owad: BlueXen: może administracja zrobi takie coś Pożyjemy i zobaczymy czy dojdzie do tego

Mam nadzieje ze pomysł przejdzie :)
Grrryze
Grrryze
  4 lutego 2019

Bardzo fajny pomysł jestem za !

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  4 lutego 2019

Pomysl mi sie podoba, aczkolwiek jestem za pierwsza wersja. Na kamerkach sa juz wprowadzone tla i przyznam, ze przy ciemnych kolorach czasem musze sie dobrze przygladac co pisza uzytkownicy na "czacie". Ogolnie pomysl fajny.
Mozna by wprowadzic dwie wersje: na dzien jasniejsza, na noc aby nie meczyc wzrok jaskrawoscia - ciemnejsze tlo.

Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  5 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: aby wprowadzić na czat


To na forum też by się przydało :-)
Nie zapominajmy , może jak by było kolorowsze to by się rozruszały umarłe działy :-)
BlueXen
BlueXen
  5 lutego 2019
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Pomysl mi sie podoba, aczkolwiek jestem za pierwsza wersja. Na kamerkach sa juz wprowadzone tla i przyznam, ze przy ciemnych kolorach czasem musze sie dobrze przygladac co pisza uzytkownicy na "czacie". Ogolnie pomysl fajny. Mozna by wprowadzic dwie wersje: na dzien jasniejsza, na noc aby nie meczyc wzrok jaskrawoscia - ciemnejsze tlo.

powiem tak z tego co wiem to mój pomysł nie będzie zrobiony :)
dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  5 lutego 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: powiem tak z tego co wiem to mój pomysł nie będzie zrobiony

Może teraz nie zrobią , ale jak się uderzą w głowę to kiedyś zrobią np.jak im zabraknie pomysłów na nowe rzeczy to nadzieja jest że twoją propozycje zrealizują mniej nadzieje na lepsze jutro
solve
Posty: 142 (po ~88 znaków)
Reputacja: -25 | BluzgometrTM: 116
solve
  10 lutego 2019

No powiem, że to byłoby całkiem spoczko!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.