Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Jestem ciekawa jak to jest, że jest moderator ktory : ocenia, krytykuje, obnosi się z niechęcią do męzatek i ciagle na forum podkresla ze to NIEMORALNE, ze nie powinny oddawac decyzji, sugeruje gdzie ich miejsce i co powinny robic...Czy naprawde taka jest tu rola modów ?? Usuwa posty, daje bany TYLKO na pidstawie SWOICH widzimisię. W sytuachach gdy ktoś wręcz łamie prawo, to hakoś ich nie ma , a jeśli jest okazja kogoś skrytykować i pokazac swoją pseudo- wyższosc to "czuwa 24 na dobę". Odpowie mi ktoś racjonalnie ?

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  4 kwietnia 2019

Chyba wiem o kim piszesz. Też uważam to za rodzaj prześladowania wręcz. Jako mężatka wg tego moda nie mogę oceniać facetów - a co to to, że ktoś oceni to czymś grzeszy? Nie jestem katoliczką nie mam ślubu kościelnego, nie postępuje wg dekalogu tylko własnej świadomości i wolno mi wystawić ocenę, zaznaczyć serduszko czy też dać nie podoba mi się. To że jestem mężatką nie oznacza że nie mam prawa oceniać - tym bardziej że mój mąż wie że mam tu konto i że miałam i że czasem sobie zaglądam. Nie umawiam się na randki, dzieciaki które chcą mi coś pokazać odsyłam do domu. To o co chodzi? O to że pewnemu Panu który uważa się za księcia coś się nie podoba dlatego mam dostawać bany?

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019

Ja poznalam tu mnóstwo osób, ktore są w związkach i wchodzą tu popisac itd. Nie wiecz czemu czesc osób traktuje ten portal jako wręcz matrymonialny, ze skoro tu jestes to MUSISZ szukac : drugiej połówki, sexu albo sexu za kase. Żenada

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  4 kwietnia 2019

O jeszcze sponsoringu tak to też mi proponują że mnie zasponsorują. Ja ten portal traktuję raczej jako zabijacz czasu, czasem sobie poczytać coś konstruktywnego, popatrzeć jak na przestrzeni lat zmieniły się upodobania, tematy do rozmów czy wręcz sama mentalność ludzi. Ale przecież jestem mężatką mnie nie wolno nie? Bo według pewnej persony nie wolno i już.

W zasadzie zastanawiam się dlaczego w ogóle cokolwiek wysłał do mężatki, mianowicie kszalota. No skoro on do kobiet takie rzeczy wysyła, to cóż życie go łaskawie nie traktuje.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019

Wysłał prezent ??? Jako "odwet" za NIE ??? Jakie trzeba miec kompleksy zeby sie do tego stopnia przejmować głupią decyzją, zeby się w tak dziecinny sposób rewanzowac...😂😂😂😂

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  4 kwietnia 2019

Dokładnie tak, moja droga. Dokładnie tak. To był odwet za postawienie NIE. No chyba że mamy się litować to może opcje powinny się zmienić na tylko TAK, lub ekstra wyzdychanie albo ikonka kiślu.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019

Ale czekaj , moja droga bo nie wiem czy dobrze rozumiem...szanowny mod (o którym obie myślimy) wchodził na Twój profil, oddał decyjzę i wysłał prezent - będąc jak sam twierdzi w związku ?????!! Tożto NIEMORALNE 😱😱😱. I ktos taki nas poucza i zarzuca brak moralnosci..??? Zatówno wszechświat jak i ludzka głupota są jednak nieskończone

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
anfet4minka
  4 kwietnia 2019

Moralność. Pojęcie na które niektórzy lubią się powoływać, ale raczej nie powinni. Kim jest osoba która chce umoralniać innych? Może słusznie posługuje się słowem dyktator :> Byli w historii nowożytnej tacy DYKTATORZY.

Никто не должен быть в курсе
Никто не должен знать об этом
Я удалю secret chat
О нас никто никогда не узнает

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: Moralność. Pojęcie na które niektórzy lubią się powoływać, ale raczej nie powinni. Kim jest osoba która chce umoralniać innych? Może słusznie posługuje się słowem dyktator :> Byli w historii nowożytnej tacy DYKTATORZY.

👌😂😂😂😂😂😂
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  4 kwietnia 2019

Miłe Panie jeśli macie jakieś zastrzeżenia co do danego moderatora zawsze możecie złożyć skargę do MG

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  4 kwietnia 2019

Dziewczyny, każdy dział w serwisie ma swojego moderatora globalnego - tak jest też w przypadku forum - jest nim https://fotka.com/profil/BujajacaWoblokachh - napiszcie do niej opisując sytuację. Publiczne roztrząsanie tego typu spraw do niczego nie prowadzi.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019

Oczywiscie ze pisalam..

Avatar użytkownika anfet4minkaanfet4minka
Posty: 1349 (po ~199 znaków)
Reputacja: -72 | BluzgometrTM: 177
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  4 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczywiscie ze pisalam..

W takim razie proszę cierpliwie czekać na pewno odpiszę i sądzę że sprawa się wyjaśni
Przeczytajmojopis
Przeczytajmojopis
  4 kwietnia 2019
anfet4minka
anfet4minka: A moim zdaniem takie zachowanie powinno być publicznie potępione. Jak może mnie umoralniać osoba która pokazuje zdjęcie z gołą klatą? No jak. Dla mnie męski tors to bardzo intymna sprawa, na poziomie narządu poniżej. Także no nie powinno to mieć miejsca.

Tak to bywa, ze innych sie ocenia, a siebie sie nie widzi.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.