ChabaM
ChabaM
  3 kwietnia 2019 (pierwszy post)

Ja nie jestem w stanie zrozumiec ludzi ktorzy teorza fake konta przeciesz to latwo sprawdzic wystarczy proa wyslania prezentu co odrazu pokazuje ze prubojesz wyslac prezent do osoby tej samej pluci ,co z wami ludzie sory ale moim zdaniem prawdziwi grye wstydza sie za was ,oni tak nie postepuja maja swoje kluby lub pisza ze sa takimi osobami nikt przeciesz go za to nie ukamieniuje wiec po co sie podawac za kogos innego ,az tak macie przykre i smutne zycie ? Dzis ogladalo mnie ponad 30 osob ani jedna sie nie odezwala mam nadzieje ze jakis moder cos z tym zrobi bo to jest oficialnie stalking ktory mozna zglosic na policje poniewarz widac wasze ip pomyslal ktos o tym ? Wystarczy 5 minut w ustawieniach i widac kazdego z dokladnoscia do 5 cm jeden program trzeba dozucic ale z mojego konta widze wszystkich tylko nie widze sensu was blokowac bo to pokazuje jacy jestescie zjeba...i nic dodac nic ujac wejscie se krawaty jak was na nie stac jak nie to sznurowadla i zwarzcie sie na wadze to jest rozwiazanie dla was a to uczyni duzo dobrego dla tego servisu no to nara pozdrawiam czytajacych

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja nie jestem w stanie zrozumiec ludzi ktorzy teorza fake konta

To są takie osoby które chciały by być kimś innym kim nie są, a internet jest dobrym miejscem na to żeby być kimś innym kim się nie jest.
Konto usunięte
Konto usunięte: przeciesz to latwo sprawdzic wystarczy proa wyslania prezentu co odrazu pokazuje ze prubojesz wyslac prezent do osoby tej samej pluci

Dziwne bo mi taki komunikat nie wychodzi.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzis ogladalo mnie ponad 30 osob ani jedna sie nie odezwala mam nadzieje ze jakis moder cos z tym zrobi

Moderatorzy nie maja wpływu na ludzi i kazać im się odzywać do odwiedzających Ludzi. Po prostu dana osoba odwiedziła twój profil i jak również nie byłą zainteresowana toja osobą i dlatego zero zaczepki.
Konto usunięte
Konto usunięte: pozdrawiam czytajacych

Również pozdrawiam.
HardStyled83ddd0a
ChabaM
ChabaM
  4 kwietnia 2019

W wersji mobile wychodzi jak masz cos jeszcze do identyfikacji ip

ChabaM
ChabaM
  4 kwietnia 2019

Zero zaczepki tylko siedzenie na kamerze przez 6 - 8 h ogladaja stol ale jak lubia

Grrryze
Grrryze
  4 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzis ogladalo mnie ponad 30 osob ani jedna sie nie odezwala mam nadzieje ze jakis moder cos z tym zrobi bo to jest oficialnie stalking ktory mozna zglosic na policje poniewarz widac wasze ip pomyslal ktos o tym ?


1. Mnie dziennie podgląda około 200 osób i może jedna się odezwie. Mimo to nie czuje się stalkowany .
2. Daj mi na to paragraf
3. 94.191.99.159 określ do 5 cm gdzie jestem
ChabaM
ChabaM
  5 kwietnia 2019

Taki madry jestes wlasnie skonczylem transmisje dla 20 osob plus wylapalem i zablokowalem 15 juz mi sie tego nawet nie chce robic stary zamiast wciskac kit i platna fotke chcecie sprzedawac gwiazdki po to zeby mnie geje ogladaly gdy se tego nie rzycze i blokuje w ustawieniach kontakt dla tej samej pluci ? Nie wciskajcie platnej wersji dopóki nie ogarniecie tych osob nie to nie ludzie nie jestem w stanie ich okreslic nawet stalcersi nic wiecej

ChabaM
ChabaM
  5 kwietnia 2019

Lewy ip number ifioto myslisz ze jestes madry wskocz na kamerewtedy ci cos wysle na kompa
I wtedy bedziesz mogl mi zrobic laske

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 689
woland
  6 kwietnia 2019
Konto usunięte
Konto usunięte: skonczylem transmisje dla 20 osob plus wylapalem i zablokowalem 15


Masz ewidentnie jakiś problem osobowościowy. Chcesz robić transmisje - ok z tym tylko, że nie rozumiem po co to robisz skoro nie lubisz ludzi.
Na kamerkach nie ma i nie będzie rozróżniania/dopuszczalności widzów ze względu na płeć, wyznanie, kolor skóry czy poglądy.
Zaś nazywanie widzów płci męskiej gejami świadczy o Twoim upośledzeniu w warstwie poznawczej (że tylko wspomnę o syndromie przeniesienia tak dosadnie pokazanym w filmie American Beauty)

Na marginesie odrobina j. polskiego
życzę - nie rzycze
płci - nie pluci

i nie udawaj "hakiera" bo narażasz się wyłącznie na śmieszność

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

ChabaM
ChabaM
  6 kwietnia 2019

Ty jasiu ciekawe czy bys tak oko w oko spiewal

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.