Piotr32qw
Posty: 1 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Piotr32qw
  25 marca 2019 (pierwszy post)

Mam pewien problem z ustawieniem klubu gwiazd kupiłem znajomemu dostęp do klubu pobrali mi kasę z z peyseftcard ale on nie ma nadal dostępu do vipa dziś mija 3dzien

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  25 marca 2019
Piotr32qw
Piotr32qw: Mam pewien problem z ustawieniem klubu gwiazd kupiłem znajomemu dostęp do klubu pobrali mi kasę z z peyseftcard ale on nie ma nadal dostępu do vipa dziś mija 3dzien


Proszę napisać do znajomego Wiadomość, żeby sobie sprawdził czy ma Informacja o podarowanym pakiecie Klubu Gwiazd w sowich powiadomieniach. Po wejściu w powiadomienie użytkownik może zaakceptować podarowaną Gwiazdę, jednak należy pamiętać, że ma na to 7 dni.
Mogło być tak również, że znajomy odrzucił podarowaną usługę pakietu od ciebie, wówczas Pakiet zostaje przeniesiony na konto osoby, która opłaciła Klub Gwiazd. Jeżeli również tego znajomy nie zrobił jak i również nie ma Powiadomienia o podarowanym Pakiecie Gwiazd, to należy złożyć Reklamacje na Kontakt : https://fotka.com/kontakt#formularz Płatność paysafecard - w zgłoszeniu proszę załączyć paragon dokumentujący zakup kodu, wykupiony kod oraz datę i godzinę zakupu.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.