Avatar użytkownika Moris89Moris89
Posty: 2 (po ~251 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 46
Moris89
  26 stycznia 2019 (pierwszy post)

Witam, czy istnieje taka możliwość lub opcja jak weryfikacja kont aktywnych albo takie coś, bo np. jak ktoś nie logował się na swoje konto od kilku lat to uważam że takie konto powinno być usunięte, ponieważ uważam że takie konta tylko spamują ten portal, a po co komuś konto jak się nie loguje na nie od ponad roku. Co na to moderator lub moderatorzy?

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  26 stycznia 2019

Konta nieaktywne od dluzszego czasu, sa systematycznie usuwane :)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 stycznia 2019
Moris89
Moris89: jak ktoś nie logował się na swoje konto od kilku lat to uważam że takie konto powinno być usunięte,


Tak pisze w Regulaminie że powinny być usuwane - Art. 20
Konta nieużywane przez 6 miesięcy od ostatniego zalogowania mogą zostać usunięte.

Piszę że mogą zostać usunięte a nie że są usuwane. Ja mam takie zdanie że konta nie są usuwane, czemu tak uważam. Przeglądam dużo kont które nie były aktywne przez te 6 miesięcy co piszę a nadal są, i jest multum kont co nie były logowane przez 6 - 8 - 9 - 11 lat i do dziś te konta pozostają. I nie wiem czy tak do końca jest z tym
d83ddc47
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: Konta nieaktywne od dluzszego czasu, sa systematycznie usuwane
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Moris89Moris89
Posty: 2 (po ~251 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 46
Moris89
  26 stycznia 2019

a nie da się jakoś wymóc na użytkownikach którzy mają takie nie używane konta żeby je usunęli jeśli nie korzystają z nich?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  26 stycznia 2019

Zgodnie z regulaminem konta z brakiem logowania więcej niż 6 miesięcy są usuwane, warunek brak zdjęć na takim koncie. Konta że zdjęciami zostają, czasem ktoś wraca po długiej nieobecności.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  26 stycznia 2019
gregbond
gregbond: Zgodnie z regulaminem konta z brakiem logowania więcej niż 6 miesięcy są usuwane, warunek brak zdjęć na takim koncie. Konta że zdjęciami zostają, czasem ktoś wraca po długiej nieobecności.

A to chodzi tylko o profile co nie posiadają zdjęć. Teraz jasne dlaczego pozostały długo letnie konta tylko z zawartością zdjęć.
HardStyled83ddd0a
Fradar
Fradar
  27 stycznia 2019

Ale masz problemy człowieku. Co Ci stare konta przeszkadzają? Poza tym jak chcesz wymusić na kimś kto nie logowal się kilka lat by usunął konto? Lol. Przerażaja mnie czasami próby myślenia ludzi.

Jacek1982r
Jacek1982r
  27 stycznia 2019
Nie chce się czepiać itp ale nie pl a com no to tyle
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.