KacperP97
Posty: 3 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KacperP97
  21 stycznia 2019 (pierwszy post)

Witam, dziś w nocy chciałem aktywować klub wysyłając smsa. Sms został wysłany lecz nie dostałem żadnego powiadomienia, próbowałem aktywować raz jeszcze lecz dostałem smsa z treścią ze klub został aktywowany lecz na fotce pokazuje że aktywowany nie został. Proszę o pomoc

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  21 stycznia 2019

Prosze sprobowac sie przelogowac, pakiet gwiazdy powinien sie zalaczyc ;)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
KacperP97
Posty: 3 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KacperP97
  21 stycznia 2019

Witam, wylogowywałem się wczoraj dwa razy i dziś jeszcze raz i nadal nic

dokadnocaidziejez
dokadnocaidziejez
  21 stycznia 2019
KacperP97
KacperP97: Witam, wylogowywałem się wczoraj dwa razy i dziś jeszcze raz i nadal nic

Jeśli wykupywałeś 30 dni z nr tel w sieci PLAY lub ORANGE to na 30 dni w tych sieciach subskrypcji nie wykupisz
Jedynie SMS na 90 dni lub SMS na 180 dni.. Miło by mi było się dowiedzieć jak ci troszkę pomogłem . A jak nie to przepraszam .
Avatar użytkownika Arkadio40Arkadio40
Posty: 1002 (po ~83 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 157
Arkadio40
  21 stycznia 2019
KacperP97
KacperP97: Witam, wylogowywałem się wczoraj dwa razy i dziś jeszcze raz i nadal nic


https://fotka.com/kontakt napisz na kontakt i w razie czego nie kasuj tego sms z potwierdzeniem że klub gwiazd został Aktywowany
KacperP97
Posty: 3 (po ~136 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
KacperP97
  21 stycznia 2019

Kupowałem przez smsa na 30 dni z sieci Plus

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  21 stycznia 2019
KacperP97
KacperP97: Kupowałem przez smsa na 30 dni z sieci Plus


W takim razie proszę zgłosić Reklamację pisząc do Administracji - https://fotka.com/kontakt#formularz przewidywanym czasem realizacji reklamacji jest okres 5 dni roboczych.
W zgłoszeniu powinieneś wysłać numer telefonu, z którego wykupiłeś usługę, treść wysłanej wiadomości, informację na jaki numer wiadomość została wysłana, datę jej wysłania oraz biling, na którym widać, że środki z Twojego konta zostały pobrane (wystarczy zalogować się na stronie lub aplikacji swojego operatora - tam znajdziesz potwierdzenie każdej płatności). Wysyłając im również zrzut ekranu potwierdzający płatność możesz zasłonić wszelkie dane poza informacjami o wysłanym SMS’ie, którego reklamacja dotyczy.

Jeżeli wyślesz poprawne zgłoszenie to jest szansa że otczymasz przyznanie opłaconej usługi Klubu Gwiazd, która nie została wcześniej aktywowana.
HardStyled83ddd0a
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.