Mercuu
Posty: 6 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 45
Mercuu
  13 grudnia 2018 (pierwszy post)

Witam, jestem zainteresowany byciem moderatorem na tym portalu. Dziennie mam wolnych 20h przebywam na fotce od 9:00do2:00 konto mam nowe ale jak sprawdźcie Mercuu z e maila maniek072@op.pl to funkcjonuje od 2009 albo 2008 Proszę poważnie potraktować mój wniosek bo jestem przeciwny co do tego co się dzieje na Cam.. bądź w komentarzach. Wszystko śledzę i szkoda mi tego portalu. Z poważaniem Mariusz

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  13 grudnia 2018
Mercuu
Mercuu: Witam


Cześć :)
Mercuu
Mercuu: jestem zainteresowany byciem moderatorem na tym portalu

Mercuu
Mercuu: konto mam nowe

A jaki login miałeś wcześniej w serwisie?

Generalnie, w wiekszości przypadków na moderatora wybiera się użytkownika z dłuższym stażem nie Twój, ale zawsze możesz próbować. Moderowanie jakiego działu Cię interesuje? (czat? forum? kamerki? fotki? :woot:). W zależności od tego najlepiej pisać na PW do MG danej funkcji.
Mercuu
Mercuu: Dziennie mam wolnych 20h przebywam na fotce od 9:00do2:00

Imponujące :)

Trzymamy kciuki :)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Mercuu
Posty: 6 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 45
Mercuu
  13 grudnia 2018

Sprawdź chociaż nick RyB1000 to moje drugie konto, ale na Mercuu straciłem pasy . Więc loguje przez fb dlatego taka data, proponuje pw dla dalszej normalnej dyskusji, interesuje mnie modelowanie min. Cam i fotki chce ten syf usunąć.jak chcecie sprawdzić moje logi to proszę bardzo , ale wolę pogadać na pw

Mercuu
Posty: 6 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 45
Mercuu
  13 grudnia 2018

RyB1000***

Mercuu
Posty: 6 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 45
Mercuu
  13 grudnia 2018

RhB1000 sorki za słownik

Mercuu
Posty: 6 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 45
Mercuu
  13 grudnia 2018

Czy dalsza rozmowa jest już nie aktualna, czy Bujajacawoblokach musisz z góra przedyskutować?

Mercuu
Posty: 6 (po ~166 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 45
Mercuu
  13 grudnia 2018

Czy ktoś na tym portalu oprócz Bujajacawoblokach jest w stanie rozpatrzyc moja prośbę. Mam dużo czasu i działam na + dziękuję Mario

Zua
Posty: 398 (po ~132 znaków)
Reputacja: -163 | BluzgometrTM: 86
Zua
  14 grudnia 2018

Jeżeli chodzi o moda na kamerkach, to tutaj masz podane wymogi -> https://fotka.com/forum/kamerki/10401,_NABOR_NA_MODERATORO
Podanie na moderatora wysyla się do MG konkretnego działu. MG kamerek jest TakaSobieAniaxx oraz woland. :)

Odpowiedź na komentarz znajomego - nie jest spotkaniem, czat - nie jest rozmową, zmiana statusu w związku - nie jest miłością.
https://youtu.be/phCSXKqKQuo ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.