WhiteRaven84
Posty: 2 (po ~207 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
WhiteRaven84
  22 listopada 2018 (pierwszy post)

Witam.
Może mi ktoś wyjaśnić jak to możliwe, że przy niektórych profilach pokazuje, że zagłosowałem na NIE?
A ja nigdy nie głosuję na NIE. po prostu pomijam profil ;)
Więc jak to możliwe?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  23 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
WhiteRaven84
WhiteRaven84: Więc jak to możliwe?


Korzystałeś kiedyś/korzystasz z Aplikacji (FOTKA) ?

Na Aplikacji nie chwila uwagi przejechaniem palcem i decyzja może być oddana na TAK/NIE i użytkownik nie mam nawet świadomości że decyzję odwał. Może być tak że teraz korzystasz z PC i przeglądasz profile i widzisz tam właśnie przez ciebie oddane niechciane decyzję.
WhiteRaven84
WhiteRaven84: A ja nigdy nie głosuję na NIE.

Ciężko stwierdzić to, może jednak klikałeś na (NIE) i zapomniałeś o tym lub jest jakiś błąd związany z Decyzjami.
HardStyled83ddd0a
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  23 listopada 2018
WhiteRaven84
WhiteRaven84: Więc jak to możliwe?

Samo się jednak nie zagłosowało.

Na telefonie to jest norma że wciskam coś innego wielkimi palcami. O ile w sms można poprawić przed wysłaniem to na fotce wskakuje kolejny profil i można się nie zorientować.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
WhiteRaven84
Posty: 2 (po ~207 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
WhiteRaven84
  23 listopada 2018

Korzystam z tableta. I głosy na NIE trafiają się na profilach, które widzę pierwszy raz, więc niemożliwe żebym oddał głos nawet przypadkowo.
No to pozostaje mi tylko cofać wybory gdy na takie trafię :/

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  23 listopada 2018
WhiteRaven84
WhiteRaven84: I głosy na NIE trafiają się na profilach, które widzę pierwszy raz, więc niemożliwe żebym oddał głos nawet przypadkowo.

Pozostaje ci napisanie do Administracji: https://fotka.com/kontakt#formularz w wiadomości (podaj konta o jakich mówisz) oni sprawdzą czy faktycznie oddawałeś decyzję na (NIE) na te profile lub podadzą jakiś inny powód tego. Może faktycznie jest jakiś Problem tego.
WhiteRaven84
WhiteRaven84: No to pozostaje mi tylko cofać wybory gdy na takie trafię :/

Pamiętaj, masz tylko dzienny limit 10 cofnięć decyzji.
HardStyled83ddd0a
deepinsidemyheart
deepinsidemyheart
  24 listopada 2018

Ja mam odwrotnie. Już drugi raz mam połączenie z osobą, na którą głosowałem na NIE. To wprowadzanie w błąd tej drugiej osoby. Gdzie jestem pewien, że nie głosowałem inaczej. Robicie to specjalnie? Żeby jakaś laska miała uśmiech na twarzy czy co?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.