Zigi1908
Zigi1908
  29 października 2018 (pierwszy post)

Witam mam problem z suwakiem zmiany wieku
miałem zaznaczone od lat 16 do 17
Dzisiaj chciałem wejść na fotke i sie zmieniło na 16 do 19 ..
o co chodzi ? Nie daje rezultatu przesunięcie na wyższy wiek i powrót .

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  29 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie daje rezultatu przesunięcie na wyższy wiek i powrót .

Proszę sprawdź czy nadal ten problem występuje, odświeżyłem konto.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14930 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 października 2018
gregbond
gregbond: odświeżyłem konto.

Wydaje mi się że to nie pomoże. Miał tak zaznaczone od lat 16 do 17 ale po długiej nie obecności i po zalogowaniu się zmięło się to Automatycznie na 16 do 19 może jakaś kolejna zmiana która nie została dodana do "Listy zmian". Sprawdzałem i teraz nie można ustawić różnicy wieku do roku jak miał ustawione user, teraz minimalna różnica jest do 3 lat np: 21 do 24 lub 45 do 48 i tak dalej.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  30 października 2018
Owad
Owad: Sprawdzałem i teraz nie można ustawić różnicy wieku do roku jak miał ustawione user, teraz minimalna różnica jest do 3 lat np: 21 do 24 lub 45 do 48 i tak dalej.
Tak, ale próbowałem taki przedział ustawić jak autor i jak dobrze rozpędziłem suwak to wbiło się na 17 lat. Tylko wcześniej trzeba odjechać tym pierwszym na 17 lat suwakiem i kolejnym przesunąć na 17 lat, który przesunie ten pierwszy na 16 lat.



A jak autorowi tematu chodzi jak ustawić na na ten mały przedział, to ma u góry jak to zrobić.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14930 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 października 2018
gregbond
gregbond: ale próbowałem taki przedział ustawić jak autor i jak dobrze rozpędziłem suwak to wbiło się na 17 lat.

Bardzo ciężko to wbić. Mi po 20 próbach udało się tylko wbić 16 do 18


Nie wiem czy komuś będzie się chciało tak męczyć z tym żeby to ustawić. Ale możliwość ustawienia jest :)
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  30 października 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: Nie wiem czy komuś będzie się chciało tak męczyć z tym żeby to ustawić. Ale możliwość ustawienia jest :)

Możliwość jest jeszcze inna bardzo łatwa, wprowadzić pożądany przedział wieku w adresie strony wyszukiwarki i wcisnąć Enter.



.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.