xSarkastycznyx
wpis jest ukryty
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  2 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: A co gdyby facet wstawił zdjęcie z gołą owłosioną dupą? Pytam poważnie

Rozumiem z czym powiązana ironia i ja tam się zgadzam, bo wiadomo że męskie zdjęcia będą usuwane jako nieregulaminowe i niesmaczne, a żeńskie ze sznurkiem już nie. Niby dyskryminacja.
Ale muszą być granice dobrego smaku.
Na plaży często się widzi kobiety w stringach, ale mężczyzn jeszcze nie widziałam. :D

Odpowiedź brzmi : NIE WOLNO.
Konto usunięte
Konto usunięte: poczekaj na śnieg i bądź cały na golasa + twarz na foto. Może któraś moderatorka się zlituje nad Tobą.
W razie gdybyś się Fradar zdecydował to moje pw otwarte na takie propozycje. :rotfl:
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Fradar
Fradar
  2 listopada 2018

Szczeryjakschetyna czego mnie straszysz co? Masz szczęście, że Pani Jestemwczorajsza tu jest to oszczędzę Cie tym razem.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 657
esquilo
  2 listopada 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Dobry wieczór,
żadne zdjęcie widniejące na portalu Fotka.com i wymagające usunięcia nie jest kasowane jako "niesmaczne".
O rodzaj zamieszczanych materiałów - zgodność dodawanych fotek z obowiązującymi zasadami dba szereg odpowiednio dobranych osób z uprawnieniami do tego rodzaju zajęcia. Nie są to maszyny, a ludzie i czasem zdaży się fotka naruszająca regulamin - taką można zgłosić do sprawdzenia.
Spokojnej nocy życzę :-)

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  3 listopada 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Szczeryjakschetyna czego mnie straszysz co?

Nie straszę. Przypominam że zorganizowaliśmy Tobie tydzień dziecka bez bana a nawet dłużej i możliwość wysłania gołego tyłka do Wczorajszej na PRIV a Ty niewdzięczny.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
magda3077
Posty: 23 (po ~128 znaków)
Reputacja: -3 | BluzgometrTM: 296
magda3077
  6 listopada 2018

Dupskami świecą na profilach wstawiają penisy na profilowych i nic bez echa to nie jest zakazane jak widać a ja za wstawienie samolotu otoczonego flarami w kształcie anioła dostałam bana na wstawianie zdjęć i zdjęcie zostało usunięte 😂😂i gdzie tu logika i sprawiedliwość 😠😠😠

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  6 listopada 2018
magda3077
magda3077: Dupskami świecą na profilach wstawiają penisy na profilowych i nic bez echa to nie jest zakazane jak widać a ja za wstawienie samolotu otoczonego flarami w kształcie anioła dostałam bana na wstawianie zdjęć i zdjęcie zostało usunięte 😂😂i gdzie tu logika i sprawiedliwość

Zarówno penisy jak i zdjęcia pożyczone z internetu są zabronione i kasowane. Taka to sprawiedliwość. Można natomiast mieć zdjęcia w stroju kąpielowym na plaży lub w nawet w bieliźnie w domu o ile nie widać miejsc intymnych.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.