Sebuu93
Sebuu93
  18 października 2018 (pierwszy post)

Witam moi Drodzy. Wykupiłem sobie tutaj za pinć złotych ''klub gwiazd'' żeby zobaczyć te 1400 oddanych na mnie głosów na TAK, a nóż wpadł ktoś nowy, kogo wcześniej nie widziałem, może coś z tego będzie.. Po wykupieniu pakietu czy co to tam jest widzę ich tylko 40.. Czemu nie widać wszystkich np. rozmieszczonych na kilku stronach jak podczas ''szukania'' dziewczyn w swoim mieście?

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  18 października 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Po wykupieniu pakietu czy co to tam jest widzę ich tylko 40.. Czemu nie widać wszystkich

Decyzje są usuwane z tego powodu nie masz wglądu w dawno otrzymane, kasowanie decyzji nie ma wpływu na liczniki i średnią na profilu. Po prostu jak będziesz odkładał wykupienie Gwiazdy to już tych głosów nie zobaczysz, decyzje usuwane są po 90 dniach.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Sebuu93
Sebuu93
  18 października 2018

Tak to działa.. Ok, rozumiem dzięki. :)

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 listopada 2018

Cześć. Temat o Decyzjach TAK/NIE warto dodać.
Dziś sprawdzałem i takie malutkie "INFO" osoby które nie posiadają zdjęć, nareszcie nie mogą oddawać Decyzji na profilu "Dodaj zdjęcia na swój profil, aby oddawać decyzje/Dodaj zdjęcia na swój profil, aby zagłosować na zdjęcie"

HardStyled83ddd0a
LordForum
LordForum
  3 listopada 2018
Owad
Owad: Dziś sprawdzałem i takie malutkie "INFO" osoby które nie posiadają zdjęć, nareszcie nie mogą oddawać Decyzji na profilu "Dodaj zdjęcia na swój profil, aby oddawać decyzje/Dodaj zdjęcia na swój profil, aby zagłosować na zdjęcie"

Kolego tak było od początku, ale głosy tak czasem się udaje oddać nie mając zdjęć, fotka ma jeszcze parę aplikacji na różne systemy, czasem awatar się przywiesi po usunięciu zdjęć i można korzystać z całego serwisu bez ograniczeń , nie mając zdjęć.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.