JakuBdg
Posty: 3 (po ~110 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 18
JakuBdg
  30 września 2018 (pierwszy post)

Jaki jest fenomen dodawania obcych ludzi do znajomych? Czy daje to mozliwosc "darmowego" napisania do takiej osoby gdy przyjmie zaproszenie?

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 września 2018
JakuBdg
JakuBdg: Jaki jest fenomen dodawania obcych ludzi do znajomych?

Z mojego punktu widzenia żaden. Ale jak ktoś lubi kolekcjonować znajomych i chwaląc się nimi komuś może to jest ten " fenomen"
JakuBdg
JakuBdg: Czy daje to mozliwosc "darmowego" napisania do takiej osoby gdy przyjmie zaproszenie?

Niestety nie daje to możliwości darmowego napisania do danych osób bez Pakietu Gwiazda.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  30 września 2018
Owad
Owad: Niestety nie daje to możliwości darmowego napisania do danych osób bez Pakietu Gwiazda.
Jesteś tego pewien?

Zaakceptowanie zaproszenia do znajomych powinno otwierać możliwość pierwszego rozpoczęcia rozmowy, a w przypadku dodania do ulubionych i dana osoba też to zrobi automatycznie zmieni relacje na znajomi i też da możliwość zagadania.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 września 2018
gregbond
gregbond: Jesteś tego pewien?


Sprawdzałem i faktycznie można nawiązać kantak PW.

No i gregbond mamy kolejny sposób nawiązania kontaktu, człowiek pogłówkuje tak jak pisaliśmy o Decyzjach i teraz również jest sposób na nawiązania kontaktu poprzez zaproszenie do znajomych.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  30 września 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: Sprawdzałem i faktycznie można nawiązać kantak PW.

Tylko tak to napisałeś jakbyś był pewien i mącisz sam zwątpiłem czy działa odblokowywanie PW, od tak użytkownicy nie proszą o przyjęcie do znajomych, wiedzą że to otwiera zagadanie na PW. Sam pomyśl masz znajomego tutaj na fotce a żeby z nim pogadać to musisz opuścisz serwis :D Celowo Fotka odblokowuje, tak samo do moderatorów i FT.
Jak nie jesteś pewien czegość jak działa to napisz to w swojej wypowiedzi używając np. chyba, powinno, raczej itd. a unikniesz bana, a teraz na ile chcesz bana za wprowadzanie w błąd? lub sam się zbanuj :p

Potem wychodzi że fotka tylko kasę i kasę chce, jak odblokowują czy to poprzez odwzajemnione Tak i relacje znajomi.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  30 września 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
gregbond
gregbond: Jak nie jesteś pewien czegość jak działa to napisz to w swojej wypowiedzi używając np. chyba, powinno, raczej itd

Dobrze zapamiętam na przyszłość. Tak napisałem bo byłem pewny że nie ma takiej możliwość, masz rację może się pospieszyłem z tym i mogłem pierw sprawdzić to osobiście.
gregbond
gregbond: a teraz na ile chcesz bana za wprowadzanie w błąd
Zrób jak uważasz :)
HardStyled83ddd0a
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  30 września 2018
JakuBdg
JakuBdg: Czy daje to mozliwosc "darmowego" napisania do takiej osoby gdy przyjmie zaproszenie?

Krótko mówiąc TAK.
Dodanie do znajomych oraz połączenie w parke poprzez decyzje "TAK" z dwóch stron pozwala na rozpoczęcie rozmowy z nowym użytkownikiem. Kto sprytniejszy to już dawno to odkrył bez zakupu gwiazdy ;-).
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.