Avatar użytkownika Mariusz372Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  22 sierpnia 2018 (pierwszy post)

Czy nie da się nic zrobić z tymi fejkami ? np. bardziej restrykcyjną rejestracje kont ? Tutaj każdy może założyć konto z jakimś zdjęciem i tego jest pełno tutaj. Normalny użytkownik nie wie czy pisze z tą osoba ze zdjęcia czy na przykład ze swoja babcią zza ściany która na starość postanowiła odkryć sekrety internetu. Trzeba na własną rękę sprawdzać tożsamość , pytać o fejsbuki itp. Codziennie widzie kilkanaście takich kont a Wy co o tym sądzicie ? Pozdr.

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 sierpnia 2018
Mariusz372
Mariusz372: Czy nie da się nic zrobić z tymi fejkami ?

Usuwamy stale, lecz internet ma to do siebie, że wielu użytkowników nie chce być sobą a woli być kimś innym.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika Mariusz372Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  22 sierpnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Mariusz372: Czy nie da się nic zrobić z tymi fejkami ? Usuwamy stale, lecz internet ma to do siebie, że wielu użytkowników nie chce być sobą a woli być kimś innym.

No to może przy rejestracji niech będzie wymagany skan dowodu osobistego ?
Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 sierpnia 2018
Mariusz372
Mariusz372: np. bardziej restrykcyjną rejestracje kont ? Tutaj każdy może założyć konto z jakimś zdjęciem i tego jest pełno tutaj. Normalny użytkownik nie wie czy pisze z tą osoba ze zdjęcia czy na przykład ze swoja babcią zza ściany która na starość postanowiła odkryć sekrety internetu. Trzeba na własną rękę sprawdzać tożsamość , pytać o fejsbuki itp. Codziennie widzie kilkanaście takich kont a Wy co o tym sądzicie ? Pozdr.

Dokładnie tak jest, 3 dni temu trafiłem na konto mojej sąsiadki z jej zdjęciami, wiedziałem ze nie ma konta, napisałem do niej co tam u brata, odpisała ze Oki i już trafiony fejk koleżanka nie ma brata :)

A co do rejestracji przydała by się zmiana, rejestracja poprzez SMS to nie rejestracja.

Przy rejestracji konta powinna być wymagana również weryfikacja zdjęcia osoby w ręku trzymając kartkę z datą aktualną.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Mariusz372Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  22 sierpnia 2018
Owad
Owad: Mariusz372: np. bardziej restrykcyjną rejestracje kont ? Tutaj każdy może założyć konto z jakimś zdjęciem i tego jest pełno tutaj. Normalny użytkownik nie wie czy pisze z tą osoba ze zdjęcia czy na przykład ze swoja babcią zza ściany która na starość postanowiła odkryć sekrety internetu. Trzeba na własną rękę sprawdzać tożsamość , pytać o fejsbuki itp. Codziennie widzie kilkanaście takich kont a Wy co o tym sądzicie ? Pozdr. Dokładnie tak jest, 3 dni temu trafiłem na konto mojej sąsiadki z jej zdjęciami, wiedziałem ze nie ma konta, napisałem do niej co tam u brata, odpisała ze Oki i już trafiony fejk koleżanka nie ma brata :) A co do rejestracji przydała by się zmiana, rejestracja poprzez SMS to nie rejestracja. Przy rejestracji konta powinna być wymagana również weryfikacja zdjęcia osoby w ręku trzymając kartkę z datą aktualną.

Zgadza się niewątpliwie to jest duży problem tutaj który coraz bardziej narasta bo wcześniej jak pamiętam nie było tego tutaj na taką skalę.Więc wypadało by coś w końcu z tym zrobić jeśli zależy administracji na użytkownikach.
DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  22 sierpnia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Owad
Owad: odpisała ze Oki

Samo to że ci ktoś odpisuje na wiadomość może być tak niezwykłe że aż podejrzane.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika Mariusz372Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  22 sierpnia 2018

Ja wiecznie żyć nie będę. Cały czas nie będę zgłaszał tych fejków.

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14925 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  22 sierpnia 2018
Mariusz372
Mariusz372: Ja wiecznie żyć nie będę. Cały czas nie będę zgłaszał tych fejków.

Tym się nie przejmuj Fejki też wiecznie nie będą żyć.
Konto usunięte
Konto usunięte: Samo to że ci kobieta odpisuje na wiadomość jest tak niezwykłe że aż podejrzane.

To jest wielka nie wiadoma kto odpisuje. Może to fejk , nie wiadomo jakiej półci czy takiej :s_female: lub :s_male:
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika Mariusz372Mariusz372
Posty: 39 (po ~196 znaków)
Reputacja: 10 | BluzgometrTM: 105
Mariusz372
  22 sierpnia 2018
Owad
Owad: Mariusz372: Ja wiecznie żyć nie będę. Cały czas nie będę zgłaszał tych fejków. Tym się nie przejmuj Fejki też wiecznie nie będą żyć.SzczeryJakZloto: Samo to że ci kobieta odpisuje na wiadomość jest tak niezwykłe że aż podejrzane. To jest wielka nie wiadoma kto odpisuje. Może to fejk , nie wiadomo jakiej półci czy takiej lub

Wielka niewiadoma co do płci chociaż jest tu też nadzwyczaj dużo transów więc można dostać to i to w pakiecie ;p Wspaniały portal focia pl ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.