Neron145
Neron145
  22 lipca 2018 (pierwszy post)

Co to oznacza?

kolorowy111
kolorowy111
  22 lipca 2018

To zalezy czy Ty ją dodałeś a ona przyjęła czy ona Ciebie...... a najlepiej zapytać samemu

jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  22 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Co to oznacza?

Takie serduszko oznacza polaczenie z innym uzytkownikiem w pare.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Neron145
Neron145
  22 lipca 2018
jestemwczorajsza
jestemwczorajsza: Neron145: Co to oznacza? Takie serduszko oznacza polaczenie z innym uzytkownikiem w pare.


No właśnie nie do końca, bo inne dziewczyny też mają mnie w znajomych i też oboje sobie daliśmy serduszka a nie ma takiego czegoś.
jestemwczorajsza
Posty: 7261 (po ~140 znaków)
Reputacja: -251 | BluzgometrTM: 170
jestemwczorajsza
  22 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie nie do końca, bo inne dziewczyny też mają mnie w znajomych i też oboje sobie daliśmy serduszka a nie ma takiego czegoś.

Gdy po prostu dajesz decyzje Tak/Nie to wyskakuje wam komunikat - ''Buuum! Oboje powiedzieliście sobie "tak"! '' w prywatnych wiadomosciach.
Znaczek o ktorym mowa wyskakuje gdy komus ze swoich znajomych zaproponujesz polaczenie w pare i ta osoba to zaakceptuje.
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie. Cholera jasna.
Neron145
Neron145
  22 lipca 2018

Aha rozumiem, czyli przy tym proponowaniu oki.

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  22 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie nie do końca, bo inne dziewczyny też mają mnie w znajomych i też oboje sobie daliśmy serduszka a nie ma takiego czegoś.


W przypadku gdy jesteś połączony z kimś w parę na fotce i wasze awatary są wyróżnione takim statusem w zakładce znajomi, to nie możesz już się połączyć z kimś innym, opcja łączenie w parę znika u innych Twoich znajomych.

Łączenie w wieloma jakiś czas temu była dostępna, można było się łączyć z wieloma osobami, raczej to był błąd nie celowo, czasem możesz trafić na takie profile co mają więcej widocznych tych połączeń.


Wszystko opisane wyżej nie ma żadnego związku z zabawą Tak - Nie i nie ma też żadnego wpływu. Opcja łączenia w pary pojawia się tylko w zakładce Znajomi.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Neron145
Neron145
  22 lipca 2018

Oki dzięki za info, pozdrawiam.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.