chorche
chorche
  4 lipca 2018 (pierwszy post)

czy ktoś mi podpowie jak oczytywać wiadomośći na fotce i wysyłać

tygryswzoo
tygryswzoo
  4 lipca 2018

Pewnie o mobilną ci się rozchodzi to nie wiem
Dla mnie też fotka mobilna jest wielką zagadka trudno ją się użytkuje więcej rzeczy jest nie dopracowanych

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: czy ktoś mi podpowie jak oczytywać wiadomośći na fotce i wysyłać


Jeżeli korzystasz z Foka.com za pomocą Komputera to wiadomości znajdują się w góry prawy rogu strony po zalogowaniu się, jak otrzymasz wiadomość to przy napisie wiadomość pojawi ci się czerwona kulka i liczba ich otrzymanych, P.S: https://fotka.com/wiadomosci/in

Jak wysłać wiadomość, wchodzisz na profil user, nad Loginem user znajduje się zakładka "NAPISZ" klikasz i gotowe.


Jeżeli chodzi o Aplikacje Fotka, na aplikacji fotka wiadomości znajdują się również w górnej części, jeżeli otrzymasz wiadomość również pojawi się czerwona kulka.

Jeżeli chcesz wysłać wiadomość to po wejściu na profil user na dole koło serduszka z lewej strony masz ikonkę koperty klikasz piszesz i wysyłasz.
HardStyled83ddd0a
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  4 lipca 2018

W zasadzie wszystko zostało wyjaśnione. Dodam jeszcze, że użytkownik bez aktywnego pakietu gwiazdy może rozpocząć jedną konwersację na dzień i bez limitu kontynuować rozpoczęte wcześniej rozmowy :)

Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.