Grzechyswiatalbn
Grzechyswiatalbn
  3 lipca 2018 (pierwszy post)

O co tu chodzi ze wybieram przecież region lubelskiego a i tak wyswietlaja mi sie osoby z calej polski torych nie potrzebuję przegladac mozecie cos wyjasnic bo to bez sensu

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  3 lipca 2018

Proszę o informację, w jakiej zakładce pojawiają się opisane profile.

HardStyled83ddd0a
Grzechyswiatalbn
Grzechyswiatalbn
  3 lipca 2018

Gdy chcialbym tylko móc wyszukac kobiet z lubelskiego . ale tak samo powinno byc w zakładce z sercem a nie ma mozliwosci wyboru regionu . w preferencjach moge wybrac lubelskie a co z moją lokalizacja jezeli chcialbym aby bylo tylko moasto lublin nie ma tego kiedys fotka byla duzo lepszym portalem niz jest teraz

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  4 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: ale tak samo powinno byc w zakładce z sercem a nie ma mozliwosci wyboru regionu

Przy wyborze SERCE lub NIE jest Filtr który nazywa się Blisko mnie i trzeba go aktywować. Można wybrać płeć i wiek. U mnie działa. Filtr jest w wersji Fotki na komputer.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Grzechyswiatalbn
Grzechyswiatalbn
  4 lipca 2018

No wlasnie w wersji na telefon wszystko jest ubogie a powinno byc takie samo

Avatar użytkownika OwadOwad
Posty: 14921 (po ~47 znaków)
Reputacja: -635 | BluzgometrTM: 1
Owad
  4 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: No wlasnie w wersji na telefon wszystko jest ubogie a powinno byc takie samo


Z tym się zgodzę powiedział bym bardzo uboga, nie ma nawet opcji "USUŃ KONTO" i wiele innych rzeczy.
Może zbiegiem czasu udoskonalą Fotkę na telefonie.
HardStyled83ddd0a
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  4 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: O co tu chodzi ze wybieram przecież region lubelskiego a i tak wyswietlaja mi sie osoby z calej polski torych nie potrzebuję przegladac mozecie cos wyjasnic bo to bez sensu
Bo to jest zależne od Twojej lokalizacji, a nie od tego jakie województwo w ustawieniach wybierasz, system może proponować osoby co dalej są od Twojej miejscowości, jak chcesz tylko z danego województwa czy miasta to tylko Wyszukiwarka i tam twardo możesz określić i przejrzeć osoby z danego miasta, województwa, kraju i wystarczy wpisać rejon jaki chcesz, tak samo na aplikacji wyszukiwarka działa.
Ten system co teraz jest, jest najlepszy, można wpisać sobie parę miejscowości na profilu i system z dalszej odległości może zaproponować i wyniki proponowanych tak szybko się nie wyczerpią, jak by to było według twardo ustawianych zakresów.

Blisko mnie - lokalizacje na profilu ustawione
Wyszukiwarka - do wyboru: kraj, województwo, miasto, odległości

Filtr wieku i płci tak samo jest w wersji RWD, znajduję się w ustawieniach konta.

Konto usunięte
Konto usunięte: kiedys fotka byla duzo lepszym portalem niz jest teraz

Teraz aktualnie ten system jest najlepszy, dopracowali, wystarczy poznać zasadę działania.
Mi osobiście bardzo się podoba, w końcu mogę i na osoby z Anglii decydować, możliwe jest też cofnięcie błędniej oddanej decyzji, jak ktoś korzysta z aplikacji i nie ma miejscowości to system sam nie uzupełnia żeby nam dopasować osobę, stale kogoś proponuje system, usuwają dawno wystawione decyzje i można znów zadecydować, także w koło zabawa :)
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  4 lipca 2018
gregbond
gregbond: to system sam nie uzupełnia żeby nam dopasować osobę

*to system sam uzupełni lokalizacje żeby nam dopasować
Musi być podana przynajmniej jedna lokalizacja.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Grzechyswiatalbn
Grzechyswiatalbn
  4 lipca 2018

Co mi z jednej lokaliza ji jak podruzuje po calej polsce a jednak chcę muc przegladac tylko lubelskie bez sensu kiedys jednak bylolepiej i szczerze przejrzyście teraz to juz nie to samo co wtedy

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  4 lipca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Co mi z jednej lokaliza ji jak podruzuje po calej polsce a jednak chcę muc przegladac tylko lubelskie bez sensu kiedys jednak bylolepiej i szczerze przejrzyście teraz to juz nie to samo co wtedy

W takiej sytuacji możesz na aplikacji zablokować uzupełnianie aktualnej miejscowości i będziesz miał nadal lubelskie i dalsze, powinno blokować proponowanie z bardzo daleka osoby, od ustawionej przez Ciebie miejscowości na profilu.
Tak samo korzystasz z wyszukiwarki jak normalnie z tej zakładki serce, tylko musisz przejść pierwsze w Szukaj na telefonie i sobie decydujesz tak samo, filtr wtedy pamięta jakie chcesz osoby w propozycjach.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.