Krzysiekk7
Krzysiekk7
  2 lipca 2018 (pierwszy post)

Powiem szczerze, że miałem tu konto ładnych parę lat temu i to co się działo wtedy, a teraz to niebo, a ziemia. Ogrom dziewczyn pokazujących nagminnie wiadomo jakie części ciała, niekiedy prawie nagie, w niczym nie lepsi faceci piszący w komentach stale aluzje do seksu (propozycje dla 15-latek to już chyba sprawa dla policji nie?), tragiczny system oceniania szufladkujący ludzi (mam wrażenie że mnóstwo osób przegląda profile tylko po to żeby kliknąć NIE) no i jeszcze nawiązanie z kimś rozmowy, choć krótkiej graniczy tutaj z cudem... Ogólnie nie jest dobrze, ale to tylko moja opinia na temat portalu 😀

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: (mam wrażenie że mnóstwo osób przegląda profile tylko po to żeby kliknąć NIE) no i jeszcze nawiązanie z kimś rozmowy, choć krótkiej graniczy tutaj z cudem...

Też pamiętam inne czasy, tylko nasuwa mi się pytanie czy to my się starzejemy czy portal.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  2 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: propozycje dla 15-latek to już chyba sprawa dla policji nie?


A gdzie ty tu konto 15 latki widziałeś, skoro serwis jest od 16 lat?
Konto usunięte
Konto usunięte: mam wrażenie że mnóstwo osób przegląda profile tylko po to żeby kliknąć NIE

Coś czuję, że mocno cię gniecie, że dostałeś "NIE" - nie bierz do serca tych ocen - tak się żyje łatwiej
Konto usunięte
Konto usunięte: Ogólnie nie jest dobrze, ale to tylko moja opinia na temat portalu

A nie sądzisz że to wszystko co opisujesz (może za wyjątkiem w pewnej mierze ocen) to wina użytkowników?

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Krzysiekk7
Krzysiekk7
  2 lipca 2018
woland
woland: Krzysiekk7: propozycje dla 15-latek to już chyba sprawa dla policji nie? A gdzie ty tu konto 15 latki widziałeś, skoro serwis jest od 16 lat?


Padłem... XDDDD
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  2 lipca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Padłem

Padłeś - powstań! jak mówi reklama jednego z napojów energetycznych. Ale do brzegu i merytorycznie !

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Paffeuu
wpis jest ukryty
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.