zwyrodnialec100000
zwyrodnialec100000
  28 maja 2018 (pierwszy post)

Witam serdecznie. Występuje do państwa z zapytaniem dlaczego moje konto Zwyrodnialec5000 zostało ZABLOKOWANE.
Nie złamałem żadnego z punktów i podpunktów regulaminu. Zdjęcia z widoczną twarzą, pełna kultura wypowiedzi, reagowanie na łamanie regulaminu oraz zgłaszanie przypadków patologii społecznych. Pragnę podziękować za chamstwo osoby która to zrobiła, za zabranie mi z mego cennego czasu pięciu minut na utworzenie nowego konta a także że nie zdążyłem skopiować swoich zdjęć z profilu a których na dysku nie posiadam.

tygryswzoo
tygryswzoo
  28 maja 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Zdjęcia z widoczną twarzą

Zdjęcie jakieś baby to na pewno ty jesteś?
esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 725
esquilo
  28 maja 2018

Dzień dobry,

Konto usunięte
Konto usunięte: zwyrodnialec100000: Zdjęcia z widoczną twarzą Zdjęcie jakieś baby to na pewno ty jesteś?


Zanim zaczniesz się czepiać, przyjrzyj się zdjęciu. Fakt pewny - jest nieaktualne.

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam serdecznie. Występuje do państwa z zapytaniem dlaczego moje konto Zwyrodnialec5000 zostało ZABLOKOWANE. Nie złamałem żadnego z punktów i podpunktów regulaminu. Zdjęcia z widoczną twarzą, pełna kultura wypowiedzi, reagowanie na łamanie regulaminu oraz zgłaszanie przypadków patologii społecznych. Pragnę podziękować za chamstwo osoby która to zrobiła, za zabranie mi z mego cennego czasu pięciu minut na utworzenie nowego konta a także że nie zdążyłem skopiować swoich zdjęć z profilu a których na dysku nie posiadam.

Blokada wspomnianego profilu jest słuszna.
Nie wprowadzaj czytających posty, jak również osób funkcyjnych w błąd - z wielu swoich kont naruszałeś zasady obowiązujące na portalu, tyczy się też tych czatowych.
Co do zdjęć, sprawa do rozważenia w trakcie kulturalnego dialogu we wiadomości prywatnej.
Miłego dnia życzę :-)
zwyrodnialec100000
zwyrodnialec100000
  28 maja 2018

To jest moje zdjęcie. Nie powinno was obchodzić czy jest zrobione wczoraj czy cztery lata temu. Znajduję sie na nim ja i jest dobrze widoczna twarz. Nie łamię żadnych zasad więc nie rozumiem o co chodzi. Bez problemu przychodzi wam akceptowanie zdjęć na których są jakieś głupie "filtry" tak że połowy twarzy nie widać, kiedy ktoś dodaje zdjęcia przedstawiające kogoś innego też nie macie z tym większego problemu. Jaka ja wam krzywdę zrobiłem ze ciągle mnie blokujecie i usuwacie moje zdjęcia ?

zwyrodnialec100000
zwyrodnialec100000
  28 maja 2018

To jest moje zdjęcie. nie powinno was obchodzić czy jest zrobione wczoraj czy cztery lata temu. Znajduję sie na nim ja i jest dobrze widoczna twarz. Nie łamię żadnych zasad więc nie rozumiem o co chodzi.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 725
esquilo
  28 maja 2018

Zdjęcia zrobione nawet 10 lat temu i owszem można posiadać w galerii profilu. Jest jednak jeden warunek: powinno znajdować się w niej chociaż jedno aktualne z dobrze rozpoznawalną twarzą.
Teraz - pod względem umieszczonych zdjęć- sytuacja jest dobra.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.