Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  2 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Gdyby ktoś nie zauważył, to od dłuższego czasu strona mobilna na Androidzie na przeglądarce Dolphin jest praktycznie nieużywalna. Nie da się nawet scrollować strony, nie da się włączyć widoku zdjęcia, zobaczyć komentarzy, zobaczyć swoich powiadomień.. jedyne co generalnie działa, to wiadomości prywatne (trzeba 2x kliknąć na kopertę by do nich przejść).

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  5 kwietnia 2018
Beholder
Beholder: Gdyby ktoś nie zauważył, to od dłuższego czasu strona mobilna na Androidzie na przeglądarce Dolphin jest praktycznie nieużywalna.
A to czasem nie jest wina tej przeglądarki? Pobrałem sprawdzałem chwile ale nie da się racja, po przełączeniu na komputerowy tryb fotka działa w miarę jeszcze. Raczej to wina przeglądarki bo ludzie dodają komentarze że im strony nie działają i że dawno nieaktualizowana.
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
Beholder
Posty: 523 (po ~307 znaków)
Reputacja: -68 | BluzgometrTM: 30
Beholder
  6 kwietnia 2018

Ale Fotka nie śmiga już na Delfinie od jakiegoś czasu. Ostatnie aktualizacje niewiele zmieniły w temacie. Jasne, fajnie, jakby podmienili engine na najnowszego webkita ale się nie zanosi niestety.
No nic, zgłosiłem, tyle mogłem.

"Czasem lepiej się nie odzywać i wydawać sie głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości." - Mark Twain

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.