WitamSkarbie1
WitamSkarbie1
  1 kwietnia 2018 (pierwszy post)

Można taką zablokować osobe jak kogoś na grywa i wstawia na YouTube

DyktatorMody
Posty: 4140 (po ~166 znaków)
Reputacja: -230 | BluzgometrTM: 0
DyktatorMody
  2 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Można taką zablokować osobe jak kogoś na grywa i wstawia na YouTube


Nagrywać może każdy oglądający, należy mieć tego świadomość.

Wstawić na YTB nie każdy może. Najlepiej opisać swój problem do tamtejszej pomocy.
Wrzucam bomby na forum. Kryć się!
Inez31
Inez31
  4 kwietnia 2018

Nie mogę usunąć konta ponieważ miałam na już nie aktualnym numerze telefonu wykupiona gwiazda i nie dezaktywowalam tego. Jak mogę teraz usunąć to konto?

Muuri
Muuri
  4 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mogę usunąć konta ponieważ miałam na już nie aktualnym numerze telefonu wykupiona gwiazda i nie dezaktywowalam tego. Jak mogę teraz usunąć to konto?

Napisz na Kontakt: http://fotka.com/pomoc#formularz i opisz jaki masz problem z usunięciem konta, lub napisz prośbę o usunięcie konta potwierdzając że się zgadzasz, szybciej będzie.
AngelikaMnich
AngelikaMnich
  10 kwietnia 2018

Czy ktoś w końcu z moderatorów zainteresuje się moja sprawą?

AngelikaMnich
AngelikaMnich
  10 kwietnia 2018

Prosiłam 2 razy o zablokowanie człowieka który mnie nagminnie obraża i zachowuje się jak psychol

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 709
esquilo
  10 kwietnia 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ktoś w końcu z moderatorów zainteresuje się moja sprawą?

Konto usunięte
Konto usunięte: Prosiłam 2 razy o zablokowanie człowieka który mnie nagminnie obraża i zachowuje się jak psychol

Dzień dobry szanownej Pani,

odnośnie miejsca, w którym odbywa się to obrażanie należy zgłosić się do moderatora właściwego działu lub Fotka Przyjaciela (https://fotka.com/przyjaciele ) , jeżeli sytuacja ma miejsce w komentarzach.
W wiadomości prywatne nie ingerujemy, od zignorowania niewygodnej osoby jest opcja dodania do czarnej listy. (Groźby karalne - opcją jest zgłoszenie osoby do właściwych organów ścigania.)
Ewentualne wątpliwości możemy przedyskutować w dialogu prywatnym, zapraszam do napisania wiadomości.

Miłego dnia życzę d83dde09
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.