Veron
wpis jest ukryty
Misiek1525
Misiek1525
  1 marca 2018

Teraz bez tej śmiesznej gwiazdy nic tu nie idzie zrobić,a jak wyje ta strona jak używasz adblocka xD beka w cholerę,mało macie za gwiazdy ojro że jeszcze na reklamach musicie się nachapać?

Misiek1525
Misiek1525
  1 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz bez tej śmiesznej gwiazdy nic tu nie idzie zrobić,a jak wyje ta strona jak używasz adblocka xD beka w cholerę,mało macie za gwiazdy ojro że jeszcze na reklamach musicie się nachapać?a i przestańcie zaśmiecać mi skrzynkę śmiesznymi kredytami ze śmiesznych banków!
sensuallboy
Posty: 2 (po ~396 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
sensuallboy
  2 marca 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

O proszę. Nie spodobała się obiektywna opinia więc wpis został usunięty. Chciał bym zaznaczyć że przeczytałem regualmin od a do z i nie było w w/w komentarzu absolutnie nic czym łamał by regulamin tego śmiesznego portalu. To że autor nadmienił że moderatorzy mają spory deficyt intelektualny, to akurat 100% prawdy biorąc pod uwagę jak traktujecie ludzi którzy wam płacą. Na szczęście porobiłem już wiele filmów i mam sporo materiałów z takich akcji i niebawem po dokończeniu materiału ukarze się na YT soczysty materiał jak ten portal traktuje swoich userów. Pieniądze od ludzi chcecie ale żeby dać coś w zamian to nie ma komu. Miłego oglądania już wkrótce .

artyuros82
artyuros82
  8 marca 2018

Wy tak na poważnie? i co ma wam dać ten portal? może dziewczynę, bo przecież zapłaciliście.
Także, przestańcie płakać, bo tego typu portal sam się nie utrzyma, to wszystko kosztuje, domena, utrzymanie porządku i czas Adminów.

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  14 marca 2018

szczerze to nie wydaje mi się żeby znalazł tu dziewczynę Co najwyżej na nockę ,ja myślałem że to jakiś normalny portal jest .A tu widzę roksa . Zastanawiam się tylko co robią moderatorzy, większość tych kont powinna być zbanowana.

TomaszeQV79
TomaszeQV79
  17 marca 2018

I nie znajdziesz tutaj chyba normalnej dziewczyny,najwyżej taką która wyłudza pieniądze i doładowania do telefonów lub podaje fałszywe imię w nicku tak jak w przypadku jednej osoby tutaj która robi to notorycznie.Widać nawet zgłaszanie tej osoby nic nie daje bo fotka jej nie blokuje. !!

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  18 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: I nie znajdziesz tutaj chyba normalnej dziewczyny,najwyżej taką która wyłudza pieniądze i doładowania do telefonów lub podaje fałszywe imię w nicku tak jak w przypadku jednej osoby tutaj która robi to notorycznie.Widać nawet zgłaszanie tej osoby nic nie daje bo fotka jej nie blokuje. !!


Osobiście nie spotkałem się z tym jeszcze ,aczkolwiek fakt sporo tu zdesperowanych naiwniaków.
Co do administracji tego portalu to nie komentuję .Ważne że hajs się zgadza, z tej fotki robi się już jakaś por no strona. to nic że siedzą tu 15 latki, niech się młodzież uczy. może spotkam mamę kolegi w stringach dramat
TomaszeQV79
TomaszeQV79
  18 marca 2018

Napisałbym nick jednej takiej osoby która właśnie tak robi, ale nie wiem czy można podawać tutaj na forum.Też siedziałem tutaj ponad 8 lat wcześniej ale skasowałem moje poprzednie konto ze względu na tą osobę żeby z nią nie mieć kontaktów. Ale jej rzekomo kuzyn który pracuje w policji mnie odnalazł po 2 latach na fb :D :D Wielce chciała wyjaśnić sytuację i dalej to nie zrobiła pinda jedna.

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  18 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Napisałbym nick jednej takiej osoby która właśnie tak robi, ale nie wiem czy można podawać tutaj na forum.Też siedziałem tutaj ponad 8 lat wcześniej ale skasowałem moje poprzednie konto ze względu na tą osobę żeby z nią nie mieć kontaktów. Ale jej rzekomo kuzyn który pracuje w policji mnie odnalazł po 2 latach na fb :D :D Wielce chciała wyjaśnić sytuację i dalej to nie zrobiła pinda jedna.


Powiem ci tak każda próba oszustwa ,wyłudzenia pieniędzy w internecie jest karana, śmiało możesz coś takiego Zgłaszać do prokuratury. Dobrze by było gdybyś miał więcej takich ludzi którzy byli poszkodowani przez tą kobietę, składajcie pozew zbiorowy...
tym samym nie wiem jak ten pan policjant dotarł do twoich danych ,ale wydaje mi się, że zrobił to bezprawnie. nikt nie ma prawa podawania twoich danych osobowych bez twojej zgody ,to też jest karane. to że twój profil został usunięty, Nie oznacza to że było to zgodne z prawem obowiązującym na portalu jeżeli nie ten oto portal też może zostać pociągnięty do odpowiedzialności. Proponuję wynająć dobrego prawnika. na forum raczej nie możesz napisać nikomu nazwy profilu tej kobiety ,ale wiadomości prywatne owszem.
CuteNinja
CuteNinja
  18 marca 2018

To są poważne problemy, a nie jakiś tam głód na świecie czy wojny.

Mirek2233
Posty: 45 (po ~408 znaków)
Reputacja: 6 | BluzgometrTM: 1
Mirek2233
  18 marca 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: To są poważne problemy, a nie jakiś tam głód na świecie czy wojny.


Co w tym złego że ktoś ma opinie względem tego portalu ,nie jesteśmy tu od zbawienia świata .
Wojny wywołują kraje które zarabiają na zbrojeniu. Co do tego głodu na świecie ,powiedz mi kiedy ostatni raz dałaś coś do jedzenia bezdomnemu? Pytam z ciekawości Żeby nie było że zaraz wpadnie tu pięciu moderatorów i zaczniemy hejtować.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.