PawelOleks
PawelOleks
  12 lutego 2018 (pierwszy post)

Dobry wieczór Państwu. To ja Paweł, znany pod nickiem PableiroS. Chciałbym serdecznie i z całego serca przeprosić wszystkich Administratorów i Moderatorów na fotce. Jest mi wstyd i czuję się fatalnie teraz, bo do niektórych Osób w chamski i prostacki sposób zwracałem się w wiadomościach prywatnych. Bardzo tego żałuję i obiecuję, że już nigdy taka sytuacja się nie powtórzy. Moje konto zablokował Pan Ariel, którego już przeprosiłem na priv. Tak się składa, że do tej pory zrobiłem już screenshoty wszystkich moich wiadomości prywatnych i wpisów na forum i miałem zamiar od razu udać się z tym na Policję, do Prokuratury i do Organów Ścigania, ale coś mnie w ostatniej chwili powstrzymało. Szanowni Państwo, moim zdaniem na fotce istnieje podejrzenie i bardzo duże prawdopodobieństwo, że dziecko jest wykorzystywane jako moderator kamerek. Dziewczynka ta jest narażona na kontakt z tutejszymi zboczeńcami i pedofilami, których na tym portalu jest niestety bardzo dużo. Proszę o jak najszybsze skasowanie albo zablokowanie konta tego dziecka. Nie chcę, żeby sprawa ta zakończyła się w Sądzie. Z góry dziękuję za pozytywne rozpatrzenie mojej prośby. Proszę także Państwa o odblokowanie mi starego konta, gdyż mam tam bardzo dużo osobistych kontaktów z ludźmi z tego portalu. Pozdrawiam serdecznie.

Sarna
Sarna
  12 lutego 2018

gdyby ktoś z mojej rodziny czy znajomych miał takie problemy jak niektórzy ludzie na fotce, naprawdę kazałabym zutylizować zanim złoży to jaja.

Konto usunięte
Konto usunięte: Pozdrawiam serdecznie.

Też pozdrawiam.
Lilu
Lilu
  13 lutego 2018

Elo.

Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  13 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Proszę o jak najszybsze skasowanie albo zablokowanie konta tego dziecka.

Drogi Pawle, pragniemy Cię zapewnić, że wśród moderatorów nie ma osób nieletnich. Jeśli jednak nam nie wierzysz udaj się do najbliższej jednostki policji, prokuratury, sądu, straży przybrzeżnej, miejskiej, pożarnej i gdzie tam jeszcze chcesz. Ze swojej strony polecamy też Trybunał Sprawiedliwości w Strasburgu.

W kwestiach blokady należy pisać tu https://fotka.com/pomoc#formularz - ale chyba ten link znasz dobrze.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

PawelOleks
PawelOleks
  13 lutego 2018

Ludzie, ogarnijcie się wreszcie !!! Osobiście Was prosiłem żeby zablokować albo skasować tej dziewczynce konto, ale nie odnosi to żadnego skutku. Nie zmuszajcie mnie, żebym udał się z tym do sądu ! Dziecko to na zdjęciach wygląda na maks 14 lat, konto od 2010 roku, czyli jak je sobie tworzyła miała jakieś 7 lat ! W tle ma postać z bajki, Małą Mi z Muminków, czy dorosły i pełnoletni człowiek wstawia sobie w tle postać z kreskówki ?! No pytam się !!! Dziewczynka ta pisała mi na priv takie bzdury jak: "Nie mieszkam w Polsce, tylko w Irlandii, a moi rodzice zostali w Polsce" oraz "Nie pokażę ci dowodu osobistego, bo nie muszę" !!! Nie zmuszajcie mnie, żebym osobiście robił jej rodzicom oraz administratorom nieprzyjemności w sądzie !!! To tyle ode mnie !!! Apropos, po cholerę przenosicie ten temat z działu hydepark na dział fotka ?!! Co chcecie, albo macie zamiar tym osiągnąć? Ludzie, proszę Was o natychmiastowe zablokowanie albo skasowanie tego konta !!!!!!!

Versalka
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 659
woland
  13 lutego 2018
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziecko to na zdjęciach wygląda na maks 14 lat, konto od 2010 roku, czyli jak je sobie tworzyła miała jakieś 7 lat ! W tle ma postać z bajki, Małą Mi z Muminków, czy dorosły i pełnoletni człowiek wstawia sobie w tle postać z kreskówki ?!

Logika - lvl master
Matematyka - lvl master
Poczucie humoru - lvl master
Zajmij się czymś pożyteczniejszym - może zostań wróżbitą w Polsacie?

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Lilu
Lilu
  13 lutego 2018
woland
woland: Zajmij się czymś pożyteczniejszym - może zostań wróżbitą w Polsacie?

Nie odbieraj chleba wróżbicie Maciejowi! Chociaż wróżbita Pablo też brzmi ciekawie d83dde02d83dde02
Isyto
Isyto
  13 lutego 2018

Witaj Pawle, powiedzmy że przeprosiny przyjmuję, bo faktycznie jak na dorosłego 26 czy 27 latka Twoje zachowanie i wypowiedzi wyglądały jak byś miał 12 lat. Popiszesz z kimś i jeśli nie idzie dyskusja po Twojej myśli od razu wyzywasz od ku rew itd, zwłaszcza osoby starsze od siebie.

Na koniec

Konto usunięte
Konto usunięte: na Policję, do Prokuratury i do Organów Ścigania

Używasz słów, których chyba sam nie do końca rozumiesz bo Organy Ścigania w Rzeczypospolitej Polskiej to właśnie Policja i Prokuratura (oraz Żandarmeria Wojskowa, CBA, ABW, Straż Graniczna oraz Celna).
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.