kafi11spokopl
Posty: 2 (po ~65 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
kafi11spokopl
  25 stycznia 2018 (pierwszy post)

Hej jestem nowa i nie zabardzo ogarniam oco chodzi z tym rakingiem czego on dotyczy z gory dzieki za odp ;)

PableiroS
PableiroS
  25 stycznia 2018
kafi11spokopl
kafi11spokopl: nie zabardzo ogarniam oco chodzi z tym rakingiem

Cześć, jak serio chcesz wiedzieć to nikt z normalnych użytkowników nie łapie o co tam chodzi, prawdę znają podobno tylko moderatorzy na tym portalu. Wyczytałem to kiedyś w FAQ bodajże ;)
kafi11spokopl
Posty: 2 (po ~65 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
kafi11spokopl
  25 stycznia 2018

Okey dzieki za odp

PableiroS
PableiroS
  25 stycznia 2018
kafi11spokopl
kafi11spokopl: dzieki za odp

Proszę bardzo, nie ma za co. Cytuję z FAQ: "Ranking generowany jest na podstawie danych z 7 ostatnich dni. Na pozycję w rankingu wpływa wiele czynników. Niestety nie możemy dokładnie zdradzić naszego algorytmu." Pozdrawiam ;)
uwaga
uwaga
  25 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: "Ranking generowany jest na podstawie danych z 7 ostatnich dni.
Z tego, co pamietam glosy byly zliczane z 7 ostatnich dni - przyznam, ze nie śledze rankingów, wiec nie jestem pewny czy coś się w tej kwestii nie zmienilo nie chce wprowadzic, w błąd, więc z góry podkreslam, ze PRAWDOPODOBNIE tak jest, i czy ta informacja jest jeszcze aktualna która tu napisałeś, bo tam jest dużo rzeczy których już nie ma na fotka więdz ciężko jest stwierdzić, czy faktycznie ta informacja jest aktualna że zlicza to z 7 dni, więc ciężko wywnioskować.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.