Kubis
Kubis
  13 stycznia 2018 (pierwszy post)

Elo mordki dlaczego nie mogę wykupić gwiazdy na 14 dni? Pisze że 'Usługa fotka jest aktywna' Ale aktywna nie jest.

lce
lce
  13 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Kubis
Kubis: Elo mordki dlaczego nie mogę wykupić gwiazdy na 14 dni? Pisze że 'Usługa fotka jest aktywna' Ale aktywna nie jest.
Jeżeli kupiłeś za pomocą sms to odczekaj troszkę i być cierpliwy, czasami z opóźnieniem dochodzi sms od operatora sieci.
Kubis
Kubis
  13 stycznia 2018

Czekam od wtorku

lce
lce
  13 stycznia 2018
Kubis
Kubis: Czekam od wtorku

Możesz złożyć reklamacje na - https://fotka.com/kontakt#formularz dodaj również nr tel z którego wysłałeś sms i orientacyjny czas wysłania SMSa.
lewapptb
Posty: 100 (po ~17334 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 895
lewapptb
  14 stycznia 2018

Witam serdecznie , żeby nie zakładać nowego tematu napiszę w tym. Zakupiłem Sobie dziś sms pakiet od razu na 180 dni. Jest wszystko aktywne do lipca cacy. Nadal mam wybór zakupu gwiazdy, pytanko brzmi więc następująco czy mogę Sobie kupić kolejny pakiet , i mi się z sumuje okres ważności i przedłuży o kolejny jeśli bym znów wysłał sms ? Od razu np na rok , albo dalej? mam nadmiar gotówki na koncie i i tak muszę na coś wykorzystać. Pozdrawiam !

Ja zostaję tu, pokój jest od rymów gęsty,a tłuste wersy to właśnie znaczy mainstream.Główny nurt polskich podwórek,gdzie możesz dostać nożem lub być zabity piórem.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.