Blabla900
Blabla900
  28 grudnia 2017 (pierwszy post)

Ejjj powiedzcie mi bo jestem jeszcze ciemna czy jak komis daje nie zamiast serduszka to czy to widać? Hehe dają mi jakieś kaszaloty i mnie blokują:p dziecinne zachowanie bawi mnie to

O5O
O5O
  28 grudnia 2017

Osoba której dałaś Nie, bądź serce widzi to jeśli ma wykupiony pakiet gwiazdy. I nie ładnie tak ublizac komuś. ;-)

lce
lce
  28 grudnia 2017
Ostatnio edytowany: za 29 marca 2035
Konto usunięte
Konto usunięte: jak komis daje nie zamiast serduszka to czy to widać?

Nie widzą "NIE" tego osoby bez Klubu Gwiazd

, posiadacze z Pakiet Gwiazda widzą że dana osoba dała im decyzje "NIE" wchodząc na dany profil i widza -


Tak samo jest z Decyzją "TAK"
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 grudnia 2017

Dodam tylko że osoby bez Kubu Gwiazd zobaczą i tak tą decyzje po zagłosowaniu, myślą że osoba oddała Tak a tu zonk decyzja Nie, wkurzeni zostawiają kaszalota lub inny negatywny prezent, który można usunąć dopiero po 24 godzinach.

To tylko zabawa więcej luzu i dystansu, te głosy i tak są usuwane nawet te decyzje Tak po dłuższym czasie.

"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
lce
lce
  28 grudnia 2017
gregbond
gregbond: Dodam tylko że osoby bez Kubu Gwiazd zobaczą i tak tą decyzje po zagłosowaniu, myślą że osoba oddała Tak a tu zonk decyzja Nie
Nawet nie trzeba mieć Pakietu Gwiazda żeby sprawdzić kto i jak za Decydował, wystarczy tylko wysilić komórki mózgowe, np - podgląd osób dziennie liczby 5, załóżmy ze jedna z nich dała Decyzję "TAK" to się wyświetla, tylko że jest profil zamazany i łatwo jest to za kapować również wchodzą na Podglądacz i po równać oba zamazane awatarki. A co do decyzji "NIE" 4 osoby wchodzisz widzisz znak zapytania to wiesz ze masz Decyzję "NIE".
Avatar użytkownika gregbondgregbond
Posty: 4193 (po ~197 znaków)
Reputacja: -164 | BluzgometrTM: 1
gregbond
  28 grudnia 2017
gregbond
gregbond: wkurzeni zostawiają kaszalota lub inny negatywny prezent,

*o ile mają jeszcze jakieś do rozdania jak wcześniej mieli gwiazdę, a tak to przeważnie pewnie reagują blokując kogoś, może i to dobry pomysł więcej już nie będą musieli ponowie oceniać.

Konto usunięte
Konto usunięte: załóżmy ze jedna z nich dała Decyzję "TAK" to się wyświetla, tylko że jest profil zamazany i łatwo jest to za kapować również wchodzą na Podglądacz i po równać oba zamazane awatarki.

Tak da się, ostatnio nawet to sprawdzałem na koncie bez gwiazdy i udało mi się wytypować profile co dały Tak. Tylko lepiej nie pisać o tym publicznie bo i ukryją całkowicie że się nie da odszyfrować :p
"Dzisiaj grubas nie wie, czy ciepło czy zimno, a jutro pójdzie do urny głosować, i nie dziw się pan, że pojutrze obudzisz się pan w trzeciej rzeszy"
lce
lce
  28 grudnia 2017
gregbond
gregbond: Tak da się, ostatnio nawet to sprawdzałem na koncie bez gwiazdy i udało mi się wytypować profile co dały Tak. Tylko lepiej nie pisać o tym publicznie bo i ukryją całkowicie że się nie da odszyfrować :p

Dokładnie, jak co to nie było tematu o tym :mrgreen:
Diabolina333
Diabolina333
  7 stycznia 2018

A co z palantami co Zakladaja pelno kont i sla mi syfff prezentowy hurtem za to ze dostal kosza?! Wtf?!mam lizac dupe Kazdemu by nie miec jakis kup i reszty gowna co posrana fotka dala w prezentach?! W regulaminie jest chyba nie obrazaj innych a sama zapewnia debilom bez Kultury srodki do Wyrazania odwetu... Za to ze Ktos kogos pozegnal. To chore! I ma Sluzyc milej atmosferze?! Jest tu wiele kobiet co musi uzerac sie z frajerami a wy nic nie robicie z Nimi...! Widocznie lubicie jak ktos robi syf w kolo i Zapewniacie jeszcze mu dobra zabawe zeby slal gowna i Inne syfy. Zalosne kto Wymyslil ten pomysl z Prezentami gowien itp obraza Mnie to jak kobiete powyzej.... bo nic zlego nie zrobilam a frajer zasypal mnie z paru kont gownem jak psycho maniak bo Jedno Konto mu nie starcza... I Sle syf z Wielu! Zadam sprawdzenia mojego konta - prezentow i ukarania tej osoby co sle mi wulgaryzmy, wyzwiska w wiadomosciach prywatnych i Prezenty chamskie z wielu kont Z psycholami nie mam zamiaru Sie przez wasza glupote uzerac Koles Mnie blokuje pierwszy i nie moge ja go Zablokowac a potem znow sle syf! Kto robil ten system dzialania Musi miec nie rowno pod sufitem!

Nawijka1987
Nawijka1987
  7 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: A co z palantami co Zakladaja pelno kont i sla mi syfff prezentowy hurtem za to ze dostal kosza?! Wtf?!mam lizac dupe Kazdemu by nie miec jakis kup i reszty gowna co posrana fotka dala w prezentach?! W regulaminie jest chyba nie obrazaj innych a sama zapewnia debilom bez Kultury srodki do Wyrazania odwetu... Za to ze Ktos kogos pozegnal. To chore! I ma Sluzyc milej atmosferze?! Jest tu wiele kobiet co musi uzerac sie z frajerami a wy nic nie robicie z Nimi...! Widocznie lubicie jak ktos robi syf w kolo i Zapewniacie jeszcze mu dobra zabawe zeby slal gowna i Inne syfy. Zalosne kto Wymyslil ten pomysl z Prezentami gowien itp obraza Mnie to jak kobiete powyzej.... bo nic zlego nie zrobilam a frajer zasypal mnie z paru kont gownem jak psycho maniak bo Jedno Konto mu nie starcza... I Sle syf z Wielu! Zadam sprawdzenia mojego konta - prezentow i ukarania tej osoby co sle mi wulgaryzmy, wyzwiska w wiadomosciach prywatnych i Prezenty chamskie z wielu kont Z psycholami nie mam zamiaru Sie przez wasza glupote uzerac Koles Mnie blokuje pierwszy i nie moge ja go Zablokowac a potem znow sle syf! Kto robil ten system dzialania Musi miec nie rowno pod sufitem!

Nie masz pojęcia, o czym ty piszesz2755 Jesteś żałosna takie zachowanie na fotce... Cały miesiąc klikasz tylko "NIE", dostałaś kilku negatywnych prezentów na twoim profilu.. A teraz ty tutaj piszesz na takie zachowanie2754 Nie wiesz, co robisz. Zastanów się zanim głos oddasz2755
Diabolina333
Diabolina333
  7 stycznia 2018

Nawijka1987 hahahha zalosny to ty jestes dopiero.... wysuwajac wnioski z dupy wziete.... Od kiedy to Wiesz co Wciskam i z jaka częstotliwością?! Jaka ty szkole skonczyles? Chilwke z wyroznieniem na ostatnim miejscu....? Brak slow ....wez sie zajmij swoja dupa a nie kwicz jak nie czaisz bazy. Dostales nie i Sie bedziesz mscil wyzywajac od zalosnych... Jak Kolejna rozzalona.... Baba. Miej jaja albo sobie kup w Biedronce!

lce
lce
  7 stycznia 2018
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: !
Żale nie tutaj - za dużo negatywnych :superkupa: to - wyłącz otrzymywanie prezentów.

Wiadomości dostajesz wulgaryzm to wyłączyć - chcę otrzymywać, tylko od płci przeciwnej, problem zniknie.
A tych co nazywasz żałosnymi :s_male: to zastanów się ile tu również jest żałosnych :s_female:
Diabolina333
Diabolina333
  12 stycznia 2018

Ci co moderuja zdjecia - malolaty plci tej samej dodaja chamskie komentarze mi Pod zdjeciami nie wiem o czym mowisz. Mam Wszystko poblokowac bo wy nie kontrolujecie syfu i nie umiecie blokowac tych co Naprawdę na to Zasluguja?! Za to mnie blokujecie czesto... Ciekawe za co?! za to ze mowie jaki syf tu macie?

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.