Marcin30042
Marcin30042
  14 października 2017 (pierwszy post)
Cześć, moja koleżanka często dostaje jakieś foty od kolesi którzy ani be ani me od razu wrzucają jakieś foty czy na prawdę nikt nic z tym nie robi ? Dlaczego nie ma opcji takiej by zablokować możliwość pisania osób których nie ma się w znajomych to tak trudno? Dla mnie osobiście jest to nie do pomyślenia by jakaś patologia latała ze zdjęciami swojego penisa i wysyłała to jakimś dziewczynom patologia i to nie ma prawa bytu powinniście coś z tym zrobić nie, to jest kurde w waszym obowiązku bo to jest chore że tak łatwo można tutaj takie rzeczy robić. Mnie osobiście nie interesuje kto jest na tyle chory umysłowo albo jest zakompleksiony takich rzeczy nie ma prawa być.
Asyko
Asyko
  14 października 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Dlaczego nie ma opcji takiej by zablokować możliwość pisania osób których nie ma się w znajomych to tak trudno?

Raczej takie coś nie wejdzie w życie fotki.
Konto usunięte
Konto usunięte: Dla mnie osobiście jest to nie do pomyślenia by jakaś patologia latała ze zdjęciami swojego penisa i wysyłała to jakimś dziewczynom

Może za dużo o tym myslisz, tego nikt na prawdę nie da rady kontrolować kto jakie foty wysyła i pisze PW, jedynie taką wiadomość może zgłosić jako spam.
Konto usunięte
Konto usunięte: takich rzeczy nie ma prawa być.

Jak widać są, i nadal tak będzie.
Marcin30042
Marcin30042
  14 października 2017

Cytuję " Raczej takie coś nie wejdzie w życie fotki "

Okej jest możliwość blokowania pisania wiadomości pw z tej samej płci spoko to nie rozumiem czemu nie może być możliwości zablokowania pisania pw od osób których nie ma się w znajomych, nie rozumiem dlaczego tego nie może być, to by załatwiło wiele problemów a tak to w sumie jest to nie kontrolowana sytuacja bardzo nie dobrze.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 583
esquilo
  14 października 2017

Dzień dobry, niech Pan rozważy kilka wariantów:
- jeżeli profil wzbudzi Pańskie zainteresowanie i w jaki sposób zagada właściciela/kę we wiadomości prywatnej jak nie będzie miał jego/jej w znajomych
- robienie wyjątku dla gwiazd też będzie bezsensowne, bo nachalni ludzie postarają się o pakiet lub znajdą inny sposób na napisanie ^^
- zapraszanie na siłę też mija się z celem ;>
- również nikt nie jest w stanie przewidzieć czy... nieznajomy, a nawet znajomych chce wywinąć/wywinie dziki numer ze zdjęciem :P
- obustronne kliknięcie w TAK/NIE też daje możliwość rozmowy z każdym - także jak wyżej, a zamiary nie są od razu spaczone d83dde0f

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.