orzel123
wpis jest ukryty
Sarna
Sarna
  22 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
orzel123
orzel123: podszywać się dalej ?

no nie mogę, Co Ty tu robisz? kto by chciał Seba twoje fotki kraść? :D
a moze to Ty kogoś fotki kradniesz?:D
orzel123
orzel123
  22 maja 2017

hej złośnico :) widzisz trafiłem tu ponownie bo znowu kradną mi fotki :/

orzel123
orzel123
  22 maja 2017

a tak na marginesie siemka praksa :)

Sarna
Sarna
  22 maja 2017
orzel123
orzel123: a tak na marginesie siemka praksa :)

no eloo. dobra, ja tu już nie postuję, bo mode da bane..:p
CuteNinja
CuteNinja
  22 maja 2017
orzel123
orzel123: witam

Cześć! Obawiam się, że nawet przy zablokowaniu konta użytkownika na stałe może dojść do sytuacji, że założy on kolejne konto i "pożyczy" sobie Twoje zdjęcia. Gdy tylko zauważysz konto, na którym znajdują się Twoje fotki, zgłoś taką sytuację - zareagujemy :) Pozdrawiam!
orzel123
orzel123
  22 maja 2017

Część! Dzięki podniosłaś mnie na duchu :p

Ripix
Ripix
  23 maja 2017

Gdyby tak przy każdym zdj ;) był znak wodny tak jak to było kilka lat temu ;) to by kradzieży nie było ;)

CuteNinja
CuteNinja
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: znak wodny

Znak wodny łatwo usunąć z kadru nawet w niezbyt skomplikowanej aplikacji do obróbki zdjęć. Teraz znak wodny to trzeba chyba sobie na czole umieszczać, żeby powstrzymać potencjalnych złodziei cudzych twarzy :D
Ripix
Ripix
  23 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Znak wodny łatwo usunąć z kadru nawet w niezbyt skomplikowanej aplikacji do obróbki zdjęć. Teraz znak wodny to trzeba chyba sobie na czole umieszczać, żeby powstrzymać potencjalnych złodziei cudzych twarzy :D


Hmm ;) tu całkiem nie masz racji .. Ponieważ pozostają niedoskonałości po takiej edycji na fotografii ;) wystarczy tłusty druk a taki złodziej albo zniszczy całkiem zdj i przestanie tworzyć konta albo tez ktoś komu podwędził zdj się wkurzy i zgłosi to na policje ;) tylko nie wiemy w jakim celu to robi czy ta osoba też używa fałszywych danych personalnych
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.