KochamPierogi
KochamPierogi
  14 maja 2017 (pierwszy post)

Zobaczcie sami



Lepsza jakość

http://fotowrzut.pl/tmp/upload/R207UTZYWC/1.jpg

To już następny Ban bez powodu albo dany czysto ze złośliwości kolejnego użytkownika, którego jakiś bardzo inteligentny człowiek zrobił tutaj moderatorem. Moderacja kontra ja... Póki co przegrywa bo to nie ja pracuje na tym portalu ja tylko za niego płace i oceniam waszą pracę więc proszę nie dawać mi bana za jak przeczytałem "zabijanie postów" czy "nabijanie" bo nie ma nic o tym regulaminie, którego sami nie przestrzegacie.

KochamPierogi
KochamPierogi
  14 maja 2017

PS.

Sorry za literówkę w screenie ale poziom a co za tym inteligencji tych co go prowadzą i ich reakcją na konstruktywną krytykę i oburzenie ze strony klienta jest na tym portalu bardziej żenujący niż moja literówka więc szkoda, życia na coś co i tak mimo iż nie doskonałe jest ciągle kilka leveli wyżej...

RycerzJedi84
RycerzJedi84
  15 maja 2017

jest poniżej :) istnienia człowieczeństwa.

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 652
esquilo
  15 maja 2017

Cześć, płacisz za.. uwaga, to może być szok ^^: dodatkowe funkcje :D

_______
Jesteś użytkownikiem, a ja modem tak? Czy oby tylko o to chodzi? Jesteśmy ludźmi i tak: przede wszystkim klika tu osoba pijąca sobie kawkę i łaknąca rozrywki. Z drugiej strony domniemam jest podobnie :P

Prawda, że przyjemniej i o wiele pozytywniej taki punkt widzenia się prezentuje?
Szanujmy się, swoje podejście, zaangażowanie, poglądy :-)

I właśnie, jak i Ty, tak i mod czasem się potknie, czy też coś nam się nie spodoba lub nie zrozumiemy przekazu.
Żadne oratorium (a sama się produkuję, wierzę w czytających :D) tego nie rozwiąże, ponieważ aluzje i pretensje do modów, baaa kolejne w sumie o to samo, powinien Pan wyjaśniać sobie z Moderatorem Globalnym działu, tudzież spróbować dialogu z ową osobą funkcyjną na pw. W sumie już o tym jakiś czas temu wspominałam.

Skromna adnotacja do screena: zawsze można porozmawiać na czacie/priv (nie pw) lub podczas nadawania transmisji w kamerkach przez którąś ze stron. Zapraszam! :ziober2:

KochamPierogi
KochamPierogi
  15 maja 2017

"Jesteś użytkownikiem, a ja modem tak? Czy oby tylko o to chodzi? Jesteśmy ludźmi i tak"
"I właśnie, jak i Ty, tak i mod czasem się potknie, czy też coś nam się nie spodoba lub nie zrozumiemy przekazu. "

1. Moderator nie powinien zachowywać się jak zwykły użytkownik
2. W ciągu 2 tygodni dostałem około 10 banów z czego pierwszy zawsze był niesłuszny następny był za to, że o tym pisałem i np musiałem podać kogoś profil na forum, żeby się bronić ( czego zabrania mi wasz regulamin).
3. Temat, który poruszyłem nie doczekał się poważnej odpowiedzi ze strony moderacji za to moderatorka pisała mi, że pewnie nie podobam się dziewczyną i dała mi do zrozumienia, że to ze mną coś jest nie tak ( patrz punkt 1).

" aluzje i pretensje do modów, baaa kolejne w sumie o to samo, powinien Pan wyjaśniać sobie z Moderatorem Globalnym działu, tudzież spróbować dialogu z ową osobą funkcyjną na pw. "
"Skromna adnotacja do screena: zawsze można porozmawiać na czacie/priv (nie pw) lub podczas nadawania transmisji w kamerkach przez którąś ze stron. "

4. To dla mnie strata czasu aby sobie wyjaśniać bo nie po to założyłem tutaj konto a wy utrudniacie mi korzystanie z serwisu. Co tu wyjaśniać konkurencja jest lepsza od was i tyle i to jest wasz problem a nie mój jak mnie potraktowano więc nie zamierzam niczego wyjaśniać bo to wam powinno zależeć abym czuł się dobrze na waszym portalu a nie mnie.

"Cześć, płacisz za.. uwaga, to może być szok ^^: dodatkowe funkcje :D"

I dlatego je wyłączę bo na forum i tak może pisać każdy, z dodatkowych funkcji nie korzystam bo większość użytkowników jakich przyciągacie nie chce tu nikogo poznać a ich poziom przypomina mi te Gdańskie gimnazjum gdzie pobito tą nastolatkę.
Chciałem dać wam zarobić ale skutecznie mnie do tego zniechęciliście. Szkoda mojego czasu aby wam to wyjaśniać skoro sami tego nie rozumiecie...

KochamPierogi
KochamPierogi
  15 maja 2017

Trudno, żebym dochodził się z jakimś dzieciakiem co jeszcze nie skończył szkoły kto ma rację bo ktoś bardzo inteligentny ktoś wpadł na pomysł, że będzie robił z takich dzieciaków moderatorów na tym portalu. Myślę, że świadczy to tylko o niedojrzałości osoby, która mnie dorosłemu facetowi każe sobie wyjaśniać z bandą dzieciaków jak powinno się zachowywać w internecie. Za szkolenie pracowników się płaci i za takie podejście do ludzi ( którzy są klientami i zostawiają tu masę wrażliwych danych) też.

Radzę się nad sobą zastanowić a potem doradzać mi co powinienem myśleć o waszym portalu bo w odróżnieniu do niektórych waszych moderatorów jestem dorosłym, świadomym i odpowiedzialnym mężczyzną, który kiedy krytykuje to robi to z sensem i pisze na temat.

Pozdrawiam

Djj
Posty: 6 (po ~173 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 66
wpis jest ukryty
Djj
Posty: 6 (po ~173 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 66
wpis jest ukryty
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  17 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Szanowny użytkowniku,
pozwalam sobie Panu odpisać ponieważ uważam, że jest Pan niesprawiedliwy w swoich osądach - poniżej odniosę się do poszczególnych Twoich wypowiedzi.

Konto usunięte
Konto usunięte: 1. Moderator nie powinien zachowywać się jak zwykły użytkownik

W istocie moderatorzy są w większości zwykłymi użytkownikami, którzy otrzymali w serwisie odrobinę więcej uprawnień - i nie, nie są pracownikami serwisu. Wykonują swoje zadania angażując swój czas wolny.
Konto usunięte
Konto usunięte: 2. W ciągu 2 tygodni dostałem około 10 banów z czego pierwszy zawsze był niesłuszny następny był za to, że o tym pisałem i np musiałem podać kogoś profil na forum, żeby się bronić ( czego zabrania mi wasz regulamin).

Zakładając profil w naszym serwisie każdy akceptuje regulamin i załączniki jakimi są netykiety poszczególnych działów. Skoro nie przeczytał go Pan i ma pretensje do moderatorów, że reagują na łamanie regulaminu to jest tu pewien paradoks. Rzeczywiście zdarzają się niesłuszne bany - wszyscy jesteśmy tylko ludźmi - ale aby w ciągu tygodnia otrzymać kilkanaście banów od różnych modów to już naprawdę wyczyn. Dość powiedzieć, że jeden z pierwszych Pańskich banów dotyczył zamieszczenia na profilu pobranego zdjęcia z internetu.
Konto usunięte
Konto usunięte: 3. ...
To jest tak zamieszane, że nie rozumiem przekazu
Konto usunięte
Konto usunięte: 4. To dla mnie strata czasu aby sobie wyjaśniać bo nie po to założyłem tutaj konto a wy utrudniacie mi korzystanie z serwisu. Co tu wyjaśniać konkurencja jest lepsza od was i tyle i to jest wasz problem a nie mój

Podkreślam z całą mocą - każdy użytkownik jest ważny o ile nie łamie postanowień regulaminu, które chronią również innych korzystających z serwisu. Nie ma możliwości abyśmy ustąpili tylko z tego powodu, że Panu się nie podoba, że nie może Pan robić tego co chce. Serwis istnieje bardzo długo i jego właściciele liczą się z tym, że nie wszyscy będą zadowoleni - my, moderatorzy, poruszamy się w granicach prawa i regulaminu zdając sobie sprawę z tego, że nasze decyzje bywaja niepopularne - ale są w istocie zgodne z ideą serwisu.

Kończąc - pisze Pan, że moderatorzy to dzieciaki inne podobne nieprawdziwe i nie mające odbicia w rzeczywistości treści.Jestem tu moderatorem od wielu lat, by nie powiedzieć, że jestem jednym z najstarszych stażem i wiekiem. Zapewniam, że wszyscy (za wyjątkiem jednego działu) moderatorzy są pełnoletni. Tym wyjątkowym działem jest pokój na czacie - 5-10-15 zwany "piaskownicą" przeznaczony wyłącznie dla nieletnich.
Co więcej - niejednokrotnie jestem oskarżany o to, że jestem za stary by być moderatorem w serwisie. Zapewne zna pan powiedzenie "Jeszcze się nie narodził taki, który by wszystkim dogodził" i tak jest również w świecie wirtualnym.
Polecam przestrzeganie regulaminu i netykiety poszczególnych działów a gwarantuję, że nie otrzyma Pan bana.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

krzysztof322
krzysztof322
  19 maja 2017

Prosze admina albo kogoś kto pomoże. Znikneły mi wszystkie moje fotki i prosił bym o przywrócenie. Jeśli się da

nicol4422
nicol4422
  20 maja 2017

ja myslalm ze jestem na fotce a nie w zoo ze niektorzy zamiast swojej twarzy wystawiaja zwierzeta nie maja blokady a to dopiero sie porobilo

Ripix
Ripix
  22 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: ja myslalm ze jestem na fotce a nie w zoo ze niektorzy zamiast swojej twarzy wystawiaja zwierzeta nie maja blokady a to dopiero sie porobilo


Jeżeli nie łamie praw autorskich kogoś tam to jest dozwolone ;) wystarczy poczytać ;) Zasady obowiązujące na Fotka.com
KochamPierogi
KochamPierogi
  23 maja 2017
woland
woland: pozwalam sobie Panu odpisać ponieważ uważam, że jest Pan niesprawiedliwy w swoich osądach


Powtarzacie się i owszem jestem bardzo sprawiedliwy a wy macie słaby portal i przyciągacie patologie z neta i jak wam się to nie podoba to czas dojrzeć, pogodzić się z moją oceną i się zmienić bo szkoda mojego czasu :D

PS I CZAS PRZESTAĆ DAWAĆ MI BLOKADY ZA DARMO
Avatar użytkownika wolandwoland
Posty: 2114 (po ~301 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 661
woland
  24 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: przyciągacie patologie z neta

Rozumiem, że pisząc to bierze Pan pod uwagę, że pisze również o sobie?
Konto usunięte
Konto usunięte: CZAS PRZESTAĆ DAWAĆ MI BLOKADY ZA DARMO

Udowodniłem już Panu, że blokady nie były "za darmo" - to, że nie zapoznał się pan z regulaminem serwisu i jego załącznikami stanowi tylko Pański problem
Konto usunięte
Konto usunięte: macie słaby portal

Prosimy pokazać nam swój, lepszy portal - chętnie się zapoznamy z pomysłami lepszymi od naszych.

Nie krytykuj masturbacji! To seks z kimś, kogo się kocha! — Woody Allen
ModTV

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.