TyskaMiska
TyskaMiska
  5 maja 2017 (pierwszy post)

Witam.
Kiedy bedzie mozliwosc zostaniem moderatorem?

esquilo
Posty: 22080 (po ~141 znaków)
Reputacja: -449 | BluzgometrTM: 658
esquilo
  5 maja 2017

Hej, jak już zostałaś po pytaniu na pw poinformowana - zapoznaj się proszę z zawartością linku odnośnie naboru na moderatorów w Kamerkach (podwieszony, znajduję się w dziale forum Kamerki).
Powodzenia! :-)

KochamPierogi
KochamPierogi
  7 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
esquilo
esquilo: Hej, jak już zostałaś po pytaniu na pw poinformowana - zapoznaj się proszę z zawartością linku odnośnie naboru na moderatorów w Kamerkach (podwieszony, znajduję się w dziale forum Kamerki). Powodzenia! :-)


A kiedy odpiszecie i staniecie na kompetencji zadania ? Widzę każdy może być moderatorem a nikt z was nie umie odpisać na to o czym napisałem i rozwiązać problemu o którym piszę chociaż podałem wam nawet rozwiązanie ?
PodobnoWrednaa
PodobnoWrednaa
  8 maja 2017

Witam. Dlaczego dostalam bana za wprowadzanie niemilej atmosfery ... Skoro nic takiego nie robiłam. Tu faceci konie wala na oczach dzieci w poludnie i nic nie robicie a ktoś robi transmisję o dobrze się bawi i blokujecie

IHSI
IHSI
  8 maja 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam

W tej sprawie piszemy tutaj Kamerki -- http://fotka.com/forum/kamerki/
KochamPierogi
KochamPierogi
  9 maja 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Kiedy bedzie mozliwosc zostaniem moderatorem?


haha no padłem... każdy może być modem na tej stronie to ciekawe ile hakerów i przestępców internetowych o których właściciel tej stronie nie wie ma już status moderatora :D

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam. Dlaczego dostalam bana za wprowadzanie niemilej atmosfery ... Skoro nic takiego nie robiłam. Tu faceci konie wala na oczach dzieci w poludnie i nic nie robicie a ktoś robi transmisję o dobrze się bawi i blokujecie


Dlatego bo każdy, może być modem?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.