aerodynamina
aerodynamina
  7 października 2014 (pierwszy post)

Witam.

Dlaczego nikt nie weźmie się za naprawienie tego?
Jeżeli jeszcze nie wiecie o co chodzi to już wyjaśniam. Otóż na niektórych przeglądarkach (ja zauważyłam to na Operze) po wejściu na dział hyde forum zaczyna migać- z cudem graniczy wejście w jakikolwiek temat, o pisaniu nie wspominając. Co dziwne, na dziale moda i uroda czy humor nic takiego się nie dzieje.

Czy ktoś mógłby to naprawić?

Madalenna
Madalenna
  7 października 2014

Dziękujemy za zgłoszenie, skontaktujemy się z Tobą w celu wyjaśnienia i naprawy usterki :)

aerodynamina
aerodynamina
  7 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękujemy za zgłoszenie, skontaktujemy się z Tobą w celu wyjaśnienia i naprawy usterki :)


d83ddc4d.
aerodynamina
aerodynamina
  7 października 2014
http://www.fotka.pl/forum/hydepark/15616146,Forumowe_skoki

dodam, że nie tylko na moim komputerze się takie rzeczy dzieją, więc na pewno nie jest to przypadek
Konto usunięte
Konto usunięte: Dziękujemy za zgłoszenie,
aerodynamina
aerodynamina
  7 października 2014

Właśnie weszłam sprawdzić na operę i nic się nie zmieniło, dalej forum "skacze".

aerodynamina
aerodynamina
  7 października 2014

No i co, zrobicie coś z tym czy nie?

Ludzie na hyde piszą, że to przez reklamę u góry, która się nie chce załadować.

Niereformowalny
Niereformowalny
  7 października 2014

Adblock i po sprawie?

aerodynamina
aerodynamina
  7 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: Adblock i po sprawie?


mam zainstalowanego adblocka i nie działa. po co się powtarzasz? już w jednym temacie o tym pisałam.
Wizazysta
Wizazysta
  7 października 2014

hahaha dobrze ci tak
moze w koncu wyjdziesz do ludzi

Niereformowalny
Niereformowalny
  7 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: mam zainstalowanego adblocka i nie działa. po co się powtarzasz?


No dziwne, ja problemu nie mam
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  7 października 2014

Na laptopie gdzie mam adblocka to jest ok, nic nie skacze, ale na tablecie na kazdej przegladarce sprawdzalem i jest efekt stroboskopu : )
jakas reklama nie chce sie zaladowac , bo ciagle stara sie odswiezac strone przegladarka

aerodynamina
aerodynamina
  7 października 2014
LeonGrande
LeonGrande: Na laptopie gdzie mam adblocka to jest ok, nic nie skacze, ale na tablecie na kazdej przegladarce sprawdzalem i jest efekt stroboskopu : ) jakas reklama nie chce sie zaladowac , bo ciagle stara sie odswiezac strone przegladarka

u mnie już wszystko ok, więc nie wiem, czy naprawili, czy mi nagle jakimś cudownym sposobem przestało skakać (?)
Bo adblocka miałam na każdej przeglądarce, a mimo to skakało.
LeonGrande
Posty: 49881 (po ~106 znaków)
Reputacja: 34 | BluzgometrTM: 28
LeonGrande
  8 października 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie już wszystko ok

Konto usunięte
Konto usunięte: naprawili

Trzeba przyznac ze potrzebowali sporo czasu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo adblocka miałam na każdej przeglądarce, a mimo to skakało.

W sumie Ty zawsze masz gwiazde, wiec w zasadzie nie powinnas widziec zadnych reklam (?)
aerodynamina
aerodynamina
  12 października 2014
LeonGrande
LeonGrande: W sumie Ty zawsze masz gwiazde, wiec w zasadzie nie powinnas widziec zadnych reklam (?)

Tak, ale mimo posiadania gwiazdy forum dalej migało na przeglądarkach innych, niż mozilla.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.