gregor4242
gregor4242
  26 marca 2017 (pierwszy post)

Wiem jestem brzydki nienawidzę gości którzy wyglądają jak ciacha mialem juz kiedys kobietę niejedna zwiazki trwaly maks po 6 lat widocznie nieznalazlem jeszcze Fiony Fiona gdzie jesteś w tej zielonej górze ?

didek86
didek86
  1 kwietnia 2017

Użalasz w kółko narzekasz jak faceci się zachowują, proponuje zacząć od siebie i zastanowić się czy przypadkiem sama takich zachowań nie prowokujesz, po za tym co dajesz w świat to do ciebie i tak wróci ....

Panthera
Panthera
  1 kwietnia 2017
didek86
didek86: Użalasz w kółko narzekasz jak faceci się zachowują, proponuje zacząć od siebie i zastanowić się czy przypadkiem sama takich zachowań nie prowokujesz, po za tym co dajesz w świat to do ciebie i tak wróci ....


ja prowokuje??? Kiedy niby??
przeciez nie lece na hajs a tematy dotycza hejtu ze rzekomo wszystkie kobiety lecs wiec gdzie tu moja wina jest??
didek86
didek86
  2 kwietnia 2017
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Panthera
Panthera: didek86: Użalasz w kółko narzekasz jak faceci się zachowują, proponuje zacząć od siebie i zastanowić się czy przypadkiem sama takich zachowań nie prowokujesz, po za tym co dajesz w świat to do ciebie i tak wróci ....ja prowokuje??? Kiedy niby?? przeciez nie lece na hajs a tematy dotycza hejtu ze rzekomo wszystkie kobiety lecs wiec gdzie tu moja wina jest??

twoja wina polega na tym ze szufladkujesz facetów jesteśmy źli bo nie mysimy jak ty sobie życzysz...... zrozum ze facet będzie myślał inaczej niż kobieta, cały świat nie nagnie się do twojego światopoglądu, chcesz poznać faceta życia wysil sie pójdź na ustępstwa, ba nawet więcej ci powiem napisałem ci pw nie raczyłaś odpisać, bo? chcesz być oceniana właściwie to daj innym szanse się poznać i poznać ich a nie bujaj w obłokach ;)
Belormoroth
Posty: 721 (po ~143 znaków)
Reputacja: -12 | BluzgometrTM: 34572
Belormoroth
  6 kwietnia 2017
didek86
didek86: ba nawet więcej ci powiem napisałem ci pw nie raczyłaś odpisać, bo? \\


Panthera
Panthera: dochód:mam oszczędności

Panthera
Panthera: Poszukiwany ideał: już mam

Znalazla juz swoj portfel. Wystarczajace wyjasnienie? :ziober2:
Do not be sad because of people...

They will all die...
Panthera
Panthera
  6 kwietnia 2017
didek86
didek86: twoja wina polega na tym ze szufladkujesz facetów jesteśmy źli bo nie mysimy jak ty sobie życzysz.....


wy szufladkujecie nas :/

didek86
didek86: chcesz być oceniana właściwie to daj innym szanse się poznać i poznać ich a nie bujaj w obłokach ;)


daje sie poznac ale jestem z gory oceniania przez takich gląbow jak Belormoroth

Belormoroth
Belormoroth: Znalazla juz swoj portfel.


zawsze mam go w torbie, co w tym dziwnego? ;]

didek86
didek86: zrozum ze facet będzie myślał inaczej niż kobieta, cały świat nie nagnie się do twojego światopoglądu,


dlatego nke rozumiecie kobiet a w necie wypisujecie jakies farmazony ;] ze niby kaza sie domyslac, albo ze sa nielogiczne xd
TMieszkoW
Posty: 3 (po ~77 znaków)
Reputacja: -2 | BluzgometrTM: 13
TMieszkoW
  10 kwietnia 2017

znam to

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.